Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

tosiek17
  • tosiek17

  • Posty: 41
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 1
Miałbyś Bahus może rację, gdyby nie temat tego wątku, który otworzył moderator.
W tymże wątku sam pisałeś

Bahus napisał(a):

yola napisał(a):

Ale numer! Ciężko będzie teraz awansować na mistrza.No i dobrze.Niech będzie uczciwie.[/quote]

Fakt...trudniej ale ile przyjemniej.....Przecież to tylko zabawa. Do niedawna bawiliśmy się w ciuciubabkę, ale bez opaski na oczach

.

To ja w takim razie zakładam opaskę na oczy i poprzestanę na czytaniu, a może i pisaniu ,ciekawych zdublowanych przepisów nie tak jak sobie życzy Bahus Pan i Władca portalu..A to dublowanie chyba mi przejdzie na portalu, bo przecież właściciele praw autorskich się nię będą dopominać w myśl "złotej zasady" Bahusa -"Więc o co chodzi" ..Czyli zdanie hgg tu się nie liczy....

[quote nick=hgg]Wszystkie powyzsze kopie zostaly zbanowane, prosimy o wiecej :-) A ze nie zawsze sami znajdziemy duplikaty - no coz, sadzac po ilosci zgloszen na temat kopii nie najgorzej nam idzie - bo wierzcie mi, kazdego dnia przynajmniej kilkanascie przepisow nie zostaje w ogole wyswietlanych, trafiajac od razu do banow.
pzdr
hgg


, poza tym jak pisałem wcześniej, poczytać wątek na pierwszych stronach i wystarczy. A może Ty Bahus piszesz przepisy pod którymś z tych nicków i odzywasz się na zasadzie " uderz w stół, a nożyce się odezwą"....?

Poza tym ten wątek zawiera już 36 stron zaśmieconych w takim razie nie tylko przeze mnie!

A piszę po taką cholerę nie na P.W. tylko tu, bo po taką cholerę moderator Dobry założył ten wątek, a Ty Bahusie też lubisz bardzo mieszać, obrażać, posądzać, kpić, a zdania zmieniasz jak rękawiczki. No cóż, żyjemy w wolnym kraju, a popularność to Ty raczej tu masz, a ja Ci jej bynajmniej nie zazdroszczę. Mieszaj i gotuj w tym wrzątku wściekłości dalej

Z życzeniami "skaczącego karpia" Bahusie

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu