Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Niestety, w dalszym ciągu nie otrzymałam żadnej odpowiedzi ani od dobrego, ani od Tit a dzisiaj sytuacja powtórzyła się! Użytkownik montajka znowu złośliwie oceniła mój przepis https://gotujmy.pl/salatka-z-selera-i-ananasa,przepisy,56563c33109.html oceniając go na 1 a komentarz można sobie przeczytać. Dziwię się, że moderatorzy uparcie nie chcą rozwiązać tej sprawy. Jeżeli mam przez tę panią być szykanowana a władający portalem nie chcą mi pomóc, może bedzie prościej jak odejdę?! Tylko jeśli poodchodzą pasjonaci kuchni, to kto na portalu zostanie?! montajka i jej podobni?!Czy o to właścicielom strony chodzi, żeby poziom zaniżać?!Skoro moja praca idzie na marne a działania montajki są widoczne jak na dłoni i nikt kto ma władzę coś z tym zrobić, nic nie robi, nie ma sensu wstawiać przepisów, bo wiadomo co będzie. Bezkarność rozzuchwala.Bardzo lubię ten portal i dobrze się tu do tej pory czułam, ale postawa osób odpowiedzialnych za portal mnie oburza.Promuje się nieuczciwość, rozgrywki, Ktoś kto tu przyszedł, bo lubi gotować, bo chce być z takimi samymi pasjonatami, musi odejść. To chyba coś jest nie tak.Napisałam wiele gorzkich słów, ale prawdziwych.Może tym razem ktoś to przeczyta i zareaguje. Zobaczymy.

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu