Typowe dla zodiakow zachowanie w kuchni...

Obserwuj wątek

Odp: Typowe dla zodiakow zachowanie w kuchni...

matri13
  • matri13

  • Posty: 129
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
dawno tu nie byłam..widzę,że żaden lew się nie odzywał,więc może ja odświeżę temacikw kuchni jestem totalną bałaganiarą(niestety)wszystko jest jak w kawałach tzn.np.kawa w puszce od herbaty,kakao w puszce od wegety,herbatki w puszce po mleku w proszku itd..ciągle w tej samej szafce,ale za każdym razem w innym miejscu..po gotowaniu kuchnia wygląda jakby przeszło przez nią tornadoale po skończonej pracy sumiennie po sobie sprzątam..nienawidzę kiedy np.panierka wejdzie mi pod paznokcie,po każdym opanierowanym kotlecie muszę umyć ręce oczywiście mam spodnie,w których urzęduję tylko i wyłącznie w kuchni,bo ręce tak czy siak(choćby po umyciu) wycieram właśnie w nie lubię za to "zabawy"w gotowanie z moimi dziewczynami..bardzo chętnie mi pomagają(wyłączając najstarszą,gdyż ona nie podziela zainteresowania kuchnią)..uwielbiają obierać,kroić(w miarę swoich możliwości) i wszystkim nam sprawia to ogromną frajdę..co do ugotowanych potraw lubię kiedy smakują innym(pochwałka jest dla mnie najlepszą nagrodą),aczkolwiek ja zjadam je,bo jeść muszę..

Odpowiedz na/ edytuj Typowe dla zodiakow zachowanie w kuchni...