Uważajcie, zemsta będzie bolesna :-)

Obserwuj wątek

Odp: Uważajcie, zemsta będzie bolesna :-)

halina
  • halina

  • Posty: 153
  • Przepisy: 717
  • Artykuły: 0
Pyzo , wiesz co mnie oburzylo , to juz sie nazbieralo od jakiegosc czasu i po prostu emocje mnie poniosly .Zawsze duzo jest czepiania sie , gdy sa konkursy Wczesniej przeczytalam Twoj artykul o zupach i jest dobry po prostu starasz sie o to by w tym konkursie zablysnac i miec nagrode . Jest okej., ale w ostatnim zdaniu ewidentnie apelujesz o ocenianie Twoich przepisow i to mnie oburzylo , bo skoro komus zarzuca sie, to samemu trzeba byc w porzadku wobec innych .Czy uwazasz , ze gotujac przez 35 lat nie gotowalam tych przepisow , jesli sie nie wie to w ten sposob nie pisze sie opini o ludziach.A, ze znasz sie na gotowaniu ja Tobie nie zarzucam , chociaz ja na pewno duzo wiecej znam sie niz Ty . Jest przyslowie praktyka czyni mistrza . Ty tez oceniasz ludzi bardzo nisko i nkt nie ma o to pretensji . Ja nie uwazam , ze przepisy bez zjdjec sa gorsze . Bo wedlug nich sa bardzo pyszne potrawy . Przepisy ze zdjeciami tylko bardziej przyciagaja uwage . Wiec nie raz trzeba sie zastanowic co sie napisze.

Odpowiedz na/ edytuj Uważajcie, zemsta będzie bolesna :-)