Ważna i wyczekiwana operacja oka brata:)

Obserwuj wątek

Odp: Ważna i wyczekiwana operacja oka brata:)

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
To, że ktoś jest nieufny na akcje takiego typu zawdzięczamy sami sobie. Od jakiegoś czasu słyszy się o naciągaczach pieniędzy a to na wnuka, a to jeszcze na coś innego.Może ktoś słyszał, że ostatnio w Białogardzie kursuje metoda na pielęgniarkę. Chodzą po domach staruszek kobiety i udają, że są przysłane z DPS. a staruszkowie niczego nie świadomi wpuszczają do domu i co ? A to, ze są okradane.
Jeśli chodzi o zbiórkę pieniędzy na leczenie czy operację podam przykład. Znajoma ma syna chorego na epilepsje i zbiera pieniądze. Szuka na Jego leczenie i w całkiem inny sposób Jej prośba jest sformułowana.

POMOC
PODARUJ IGOROWI 1% SWOJEGO PODATKU, NA WSPARCIE W LECZENIU I REHABILITACJI
Igor choruje na epilepsję i wymaga stałego, długotrwałego i systematycznego leczenia. Do prawidłowego rozwoju i funkcjonowania niezbędna jest również długotrwała terapia i rehabilitacja.
Wpłaty 1%: KRS 0000037904, DLA IGORA BIAŁAS, NR EWIDENCYJNY 16101
Wpłaty dobrowolne: : można kierować na nr konta BPH S.A. Oddział w Warszawie nr konta 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615 z dopiskiem: darowizna na leczenie i rehabilitację dla IGORA BIAŁAS, nr subkonta 16101.
DZIĘKUJEMY

Więc jaki z tego wniosek mi się nasuwa ?
Jest podane konto i pozostałe dane, które można sprawdzić i wtedy mogę pomóc. Ale tak jak jest napisane w tym wątku to sorry, ale nie. Dla mnie to nie jest wiarygodna informacja.

Odpowiedz na/ edytuj Ważna i wyczekiwana operacja oka brata:)