Wielkość zdjęć przy przepisach

Obserwuj wątek

Odp: Wielkość zdjęć przy przepisach

Babciagramolka
Mój błąd z użyciem słowa ,, artystyczny " - bez przesady - sami wiecie o co mi chodziło ( w kazdym razie mam taka nadzieję ) . Zdjęcia każdy robi takie jakie umie . Ja połowy swoich zdjęć z początków robienia się wstydzę ( a i teraz też trafiają mi się takie , ze niechętnie na nie patrzę ) - ale jesli uważam przepis za dobry to wstawiam go z tym gorszym zdjęciem liczac , że przy następnym gotowaniu zrobię lepsze i podmienię .

Sami przyznacie , że milej się wchodzi na stronę jeśli jej czołówka prezentuje się na dobrym poziomie .Jesli będzie szaro-buro to mniej nas taka strona będzie przyciągać .

O zdjęciach na głównej stronie już tyle razy dyskutowaliśmy , że nie będę do tego wracać - to jest loteria - powinny być najładniejsze , ale czasem nie ma najładniejszych , albo są tylko same najładniejsze .
W każdym razie miniaturki na pewno moim zdaniem nie zasługują na to by je zamieszczać - a zgodnie z obowiązujacym Regulaminem nie wolno ich zablokować.

Co do zdjęcia leżącego na boku słoiczka z przecierem to już bez przesady - na pewno takiego przepisu nie zablokuję .Można zwrócić użytkownikowi uwagę w komentarzach by edytował przepis ( a może nie umie obracać zdjęć to w ramach koleżeńskiej współpracy można nauczyć ) . Wartości przepisu leżący słoik nie zmniejsza .

Odnoszę wrażenie , że ogólna dyskusja którą chciałam wywołać na temat zmian w Regulaminie na temat miniaturek zdjęć jak zwykle przeradza sie w prywatne żale .

Wycofuję się w takim razie z debaty bo wsadziłam nieświadomie ,, kij w mrowisko " a na tym mi nie zależało.

Odpowiedz na/ edytuj Wielkość zdjęć przy przepisach