Witam, witam kto sie ze mna przywita, mam cos slodkiego ;P

Obserwuj wątek

Odp: Witam, witam kto sie ze mna przywita, mam cos slodkiego ;P

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Dlatego ja zrezygnowalam w tym roku z rzodkiewki... Ostatnio Kingusia powiedziala mi, ze chyba nie moglaby miec ogrodka, bo nie chcialoby jej sie w nim siedziec... i w tamtym momencie zdalam sobie sprawe z tego, ze 90% w naszym ogrodku, to robota meza... jak dobrze czasami przuwazyc czyjes zalety Ale te moje slimaki sa zarloczne, przyjzalam sie dzisiaj blizej groszkowi... jaki one maja na niego apetyt! Akurat moj ogródek, z jednej strony ogradza zywoplot, w ktorym min rosnie bluszcz, a jak wszyscy wiemy, bluszcz trzyma wode, ktora slimaki uwielbiaja! Wiec pogrzebalam w bluszczu jedna reka, bo w drugiej trzymalam 2 kg soli! Nurknelam i znalazlam 3 obslizgle spiochy! Oczywiscie, ku radosze mojej pociechy, ktora hoduje slimaki Minionej niedzieli kupilam jej nawet specjalny domek dla slimakow! Zebyscie widzialy jak ona o nie dba! Myje je srednio 2 razy dziennie, wyciera, wysciela domek listkami, wypuszcza na spacer... Dzisiaj gdy wrocilam z pracy oznajmila, ze wypuscila slimaczki, ktore ostatnio hodowala, bo '' one nie moga czuc sie jak w wiezieniu, potrzbuja wolnosci''. Ale dzisiaj znalazla juz nowe, no i ja jest kilka podrzucilam Lepsze slimaki niz dzdzownice

Odpowiedz na/ edytuj Witam, witam kto sie ze mna przywita, mam cos slodkiego ;P