Wnioskuję o zbanowanie użytkownika "ewcik89"

Obserwuj wątek

Odp: Wnioskuję o zbanowanie użytkownika "ewcik89"

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Bahus, dzieki za opinie merytoryczna, jest bliska mojemu sumieniu.
Cofnięcie ewcika do rangi, ktorą wyznaczy dekrementacja jej puli punktow o te nieetycznie zdobyte, wg mnie jest adekwatne do sytuacji.
Oczywiscie zapraszam wszystkich do debaty.

Odnosnie szantażu: szantaz to z definicji "proba zmuszenia do okreslonego dzialania lub zaniechania". Napisales: "Jeżeli ban nie nastąpi, ja z gotujmy.pl odchodzę". Wiedzac, ze ogół darzy Cię sympatią i popiera, wiedzac rowniez, ze Ty o tym wiesz, latwo było mi odebrac to wlasnie w ten sposob. Czy jestes pewien, ze nie chciales wywrzeć na mnie presji? Wołanie, ze krol jest ubrany, gdy paraduje nago, niczego nie zmienia.

"Przecież nic się nie stanie gdybym niezadowolony z pobytu na stronie, odszedł. Prawda?"
Oj Bahus, Bahus, nie zgrywaj się. Oczywiście, że się stanie. Po co ta retoryka? Jesli tego chciales, prosze bardzo: tak, zalezy nam na Tobie, na innych uzytkownikach również. Zależy nawet bardzo. Ale akurat tego rodzaju sytuacje tego nie powodują. Wprost przeciwnie.

Chcialem wyjasnic swoj punkt widzenia, a teraz zapraszam jednak do przedyskutowania meritum sprawy.

zmieniono 3 razy (ostatnio 14 lip 2009 15:28 przez dobry)

Odpowiedz na/ edytuj Wnioskuję o zbanowanie użytkownika "ewcik89"