Wnioskuję o zbanowanie użytkownika "ewcik89"

Obserwuj wątek

Odp: Wnioskuję o zbanowanie użytkownika "ewcik89"

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Kinga, cos w tym jest, problem od zawsze jest z kryteriami, ktory przepis jest ok, a ktory jest zbyt banalny. To serwis dla kazdego i czasami rzeczy bardzo trywialne, dla zwyklych internautow moga byc przydatne. Nie wiem czy wiecie, ale oprocz naszej rozdyskutowanej spolecznosci serwis jest odwiedzany przez okolo 30 tys unikalnych uzytkownikow dziennie i to nie sa tacy specjalisci jak Wy.
Generalnie, jestem za wprowadzeniem jakiejs "kontroli jakosci", ale za nic nie wiem jakie mialyby byc kryteria. Nie mogac sobie ich wyobrazic, na razie pozostajemy przy tym co jest. Coz, w takim razie moze trudno myslec o serwisie jako o skarbnicy wylacznie wspanialych przepsow. Z drugiej strony, przepisy mozna dodawac sobei do ulubionych wiec jak ktos cos wyszpera to nie ma problemu ze mu to zaginie, zawsze moze do tego wrocic. Staram sie widziec szklanke do polowy pełną. Jezeli ktos zaproponuje naprawde rozsadne kryteria akceptacji przepisu (rozsadne=obiektywne, efektywne, bez emocji), to mysle, ze moze spodziewac sie duzego entuzjazmu z naszej strony. Natomiast nie przekonuja mnie argumenty wytrawnych kucharzy potepiajacych w czambuł rzeczy bardzo proste. "Proste" nie moze byc kryterium eliminacji.


zmieniono 4 razy (ostatnio 18 lip 2009 09:16 przez dobry)

Odpowiedz na/ edytuj Wnioskuję o zbanowanie użytkownika "ewcik89"