Wyścig szczurów

Obserwuj wątek

Odp: Wyścig szczurów

mania
  • mania

  • Posty: 201
  • Przepisy: 72
  • Artykuły: 0
Persik napisał(a):

tak obserwuję rankingi konkursu i ranking miesiąca i wiecie co mam wrażenie że to taki wyścig szczurów.
parę osób czepiało się o "wklepywanie" przepisów innych osób i w tym mnie a same to robią i jest to ok bo znalazły się w czołówce rankingów, czyli im wolno "wklepywać " przepisy w dużych ilościach a innym nie wolno tego robić. czyżbyśmy mieli grupkę wybrańców i tych pozostałych


Widoczne albo jestes slepa albo nie wiem... moze czepiasz sie bo tym razem to nie ty jestes w czolowce konkursu i to wlasnie ci przeszkadza najbardziej.Te pare osob ktore masz na mysli ,ktore czepialy sie o wklepywanie bezmyslne przepisow zeby tylko wygrac kubeczek , w 100% mialy racje , a nie uwazam zeby osoby ktore teraz sa w czolowce bezmyslnie wklepywaly przepisy .Przjrzyj sie uwaznie przepisom w tym konkursie i w poprzednich konkursach roznica miedzy nimi jest KOLOSALNA! W tym konkursie na zupy nie dosc ze przepisy sa dokladne to jeszcze do wiekszosci z nich dolaczone jest zdjecie ,zaznaczam - NIE KOPIOWANE!"Te osoby " z czolowki zasluzyly sobie na to zeby wlasnie tam byc swoja ciezka praca , a nie "bezmyslnym wklepywaniem "przepisow jak ty to nazywasz.Zapewne jak ty bylas w czolowce jakiegos konkursu to juz to nie byl wyscig szczurow...

zmieniono 1 raz (ostatnio 27 sie 2009 13:31 przez mania)

Odpowiedz na/ edytuj Wyścig szczurów