Zabawa w cytaty

Obserwuj wątek

Odp: Zabawa w cytaty

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
STRONA 2
majteczki w kropeczki ooooochooooo ooooo-daj mi te noc,te jedna noc
szalała szalała a rono majtek nie znajdowała-na glowie kwietny ma wianek,w reku zielony badylek,a przed nia bierzy baranek,a nad nia lata motylek- biedroneczki są w kropeczki - Człowiek zajęty niesłychanie, a toto lezie sobie po ścianie i rozprasza uwagę człowieka -wez lupe,popatrz- pchla,daj spokoj -pchla to tez istota
Rabin pchełkę, co w zad go ugryzła głeboko
dławił mrucząc: ząb za ząb, a oko za oko!
i tak wzajemnie sobie Rabin z pchłą zadki podgryzają ,yyyyyyyyyyyyyyy.albo on albo ja kto ci rade da
olao;ao;a pewnie ta trzecia pchła co ją Rabin w kieszeni ma- mam tak samo jak Ty miasto moje a w nim- Autobus,czerwony,przez ulice mego miasta mknie-kółka w aucie kręcą się, kręcą się-a ziemia toczy,toczy swoj garb uroczy... -Szczotko, szczotko, hej szczoteczko, ooo zatańcz ze mną, tak w kółeczko, ooo w prawo, w lewo, w lewo, w prawo, ooo po jedzeniu, kręć się żwawo
szczotka pasta trochę dynamitu mały wybuszek i już po krzyku,bo to bardzo ważna rzecz by sztuczną szczękę mieć -Kulfon,Kulfon co z Ciebie wyrosnie?- Au sza la la la mam dwie lewe ręce, au sza la la la nie mam pieniędzy.
uciekaj stąd i zabierz wszystkie złe wspomnienia... -zaluje,ze Cie znalam,zaluje,ze kochalam

Odpowiedz na/ edytuj Zabawa w cytaty