zdjęcia przy przepisach

Obserwuj wątek

Odp: zdjęcia przy przepisach

Babciagramolka
Tokijko - oczywiście ,że może je sprzedawać . Przecież nie sprzedaje Taj Mahal tylko swoją impresję na ten temat wyrażoną za pomocą zdjęcia . Jeżeli robię zdjęcie osobie prywatnej to muszę mieć zgodę na publikację tegoż ( jest coś takiego jak ochrona danych osobowych ) . Jeśli robię zdjecie osobie publicznej , zabytkom , przyrodzie które są własnością społeczna to przecież takiej zgody nie potrzebuję .
Zgadzam się z tym że należy szanować się nawzajem - co znaczy nie oszukiwać i nie przywłaszczać sobie cudzej własności .
Myślę ,że pora zakończyć ta dyskusję bo każdy ma prawo do własnego zdania - i chyba nikomu nie zależy na tym byśmy się posprzeczali .
Dobrze by było by moderatorzy wypowiedzieli się ostatecznie jak sprawa ta ma się z punktu widzenia Regulaminu strony bo ten nas przecież obowiązuje .

Odpowiedz na/ edytuj zdjęcia przy przepisach