zielone zioła (doniczkowe) z hipermarketu

Obserwuj wątek

Odp: zielone zioła (doniczkowe) z hipermarketu

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Jak niektorzy wiedza, mieszkam w UK. Mam swoje 2 ogródki, gdzie posialismy warzywka. Nie wiem Kingo dlaczego Twoja pietruszka i inne nasiona, nie wzeszly. W zeszlym roku na kiepskiej glebie, posialismy mnostwo warzyw i podlalaismy zakupionym nawozem do warzyw. Wszystko nam ladnie wzeszlo, nawet po inwazji slimakow. Pietruszka naciowa, pieknie rosnie juz drugi rok, wszystko mi ladnie wzeszlo w tym roku, buraki, fasola, koper, dynia, cukinia, groszek, pomidory ( zasiane w domu w donniczce, przesadzone do ogrodu). Tylko mamy problem z ogorkami... W zeszlym roku, dostalam nasiona od mamy, przyslala mi z Polski. W tym roku zaryzykowalismy z angielskimi i to byl blad... Rok temu, mialam mnostwo wspanialych ogóreczków, a z tegorocznych nasionek, wykielkowaly...2 . Pamietam, ze posialismy pomidorki koktajlowe, dosc pozno, ale mimo tego, iz byly posiane bezposrednio do ogrodu, pieknie nam wyrosly i dlugo owocowaly, chyba do pazdziernika...Moze powinnasc uzyc Kingo, jakis dobry nawóz, albo wiecej podlewac? Tutaj musialabys porozmawiac z moim mezulem, on jest specem z rolnictwa :]

Odpowiedz na/ edytuj zielone zioła (doniczkowe) z hipermarketu