Zmiana w punktacji GOTUJMY Z NAGRODAMI

Obserwuj wątek

Odp: Zmiana w punktacji GOTUJMY Z NAGRODAMI

Babciagramolka
Bahus Ty na prawdę wierzysz , że jak ktoś wstawia po 50 przepisów bez zdjęć dziennie ( z tego połowę mu odwalamy bo są plagiatami ) to On gotuje i to są jego przepisy ? I tylko biedak tak jest zapracowany wstawianiem , że nie ma czasu zdjęcia komórką pstryknąć ?
Czasy się zmieniają - teraz już nikt książek kucharskich bez zdjęć nie kupuje bo przepis ma być nie tylko spisem składników i opisem przygotowania ale i zachętą wizualną , pokazem ,, propozycją podania" .

Jeszcze moment a ja i reszta ,,pstrykaczy" tez albo sie przestawimy albo wypadnie z obiegu bo popularność zdobywają przepisy wideo .

Masz rację - gotuję dla siebie . Dekoruję dla siebie nie dla punktów .Ale diabli mnie biorą jak wszyscy jesteśmy nabijani w butelkę przez kombinatorów .

Sorry ale myślałam , że kto jak kto ale Ty raczej będzie optował za tym by zdjęcia były premiowane sprawiedliwie .

Jeszcze raz powtarzam - nie interesuje mnie ile ja dostaję punktów za swoje przepisy ( moze to być symboliczny punkt ) - interesuje mnie by kombinatorzy nie mogli zgromadzić punktów na nagrody .By im sie nie opłacało wwalać na stronę byle czego hurtowo . By cwaniactwo nie wygrywało .

I podając przykład z pstrągiem uważam , ze miałam rację - bo tyle samo napracuję sie lepiąc pierogi z obgotowaną kiszoną kapustą , . Doskonale wiesz o co mi chodziło . Jeśli osoba która normalnie wstawia przepisy ze zdjęciami ( zwykłymi obrazujacymi to co ugotowała ) wstawi kilka przepisów bez zdjęć to jej wierzę - ma sprawdzone przepisy , chce sie nimi podzielić - jest ok. Ale ktoś kto ma 1000 przepisów bez zdjęć jest dla Ciebie wiarygodny ?

Jest mi zwyczajnie przykro jak widzę , że ktoś śmieje mi się w nos , a moja praca jest tyle warta co nic - 5 minut czyjegoś kopiuj-wklej i ma to samo co ja .



zmieniono 2 razy (ostatnio 17 mar 2012 08:52 przez Babciagramolka)

Odpowiedz na/ edytuj Zmiana w punktacji GOTUJMY Z NAGRODAMI