Żywność ekologiczna

Obserwuj wątek

Odp: Żywność ekologiczna

Mama i Hubert
Hej

Ja kupuje żywność ekologiczną w miarę swoich możliwości. Jajka kupuje od znajomej ze wsi która trzyma kurki w zdrowych warunkach i nie karmi jakimiś paszami. Mleko ograniczam maksymalnie,tak jak sery, jogurty, kefiry więc nie muszę się martwić czy krowa biegała po polach dolinach czy ulicach, mięsa też nie jem więc kolejne zmartwienie z głowy, owoce i warzywa kupuje na targach od sprawdzonych osób. Większość produktów zamawiam przez internet, jak soki czy oleje zimno tłoczone. Są to produkty które nie moga ot tak stać na pólkach sklepowych, bo nie moga być narażane na działanie światła i wysokiej temperatury, więc internet przychodzi na ratunek. Takie oleje to rewelacyjne źródło NNKT jak omega3, omega6 i inne kwasy tłuszczowe. Maja wpływ na nasz organizm, wzmacniając i uzdrawiając. Odkąd używam olejów do surówek, ciepłych potraw to czuję się lepiej, tak jak i moja rodzina.. Wole wydać pieniadze na zdrowy olej który zadba o mnie od środka niz na krem który i tak cudów nie zdziała., Poszukajcie w internecie, przetestujcie oleje, ja polecam osobiscie OSELE, na www.osele.pl , ale każdy może znaleść cos innego wzgledem swoich upodoban.

pozdrawiam

Odpowiedz na/ edytuj Żywność ekologiczna