Oliwa z oliwek

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Oliwa z oliwek

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Dzięki, Anula za wyjaśnienie.Jednak w dalszym ciągu uważam,że wstawianie reklamy do naszych przepisów jest niedopuszczalne ( jak to było z oliwą hiszpańską). I nie chodzi tu o moją ambicję, tylko te wstawki robiły karykaturę z niektórych przepisów.

zmieniono 1 raz (ostatnio 18 lut 2010 23:16 przez Henia)

Odp: Odp: Odp: Odp: Oliwa z oliwek

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
Henia napisał(a):

Tak, nie wolno reklamować a zobacz ile jest kryptoreklamy w poszczególnych przepisach! A to wytłuszczona nazwa majonezu powtarzana kilkakrotnie, a to znowu jedynie słuszny pasztecik z podkreśloną nazwą( bo z innego to już pasta nie wyjdzie!)Czasem mam wrażenie, że dodano przepis tylko po to, żeby zareklamować jakiś produkt. Rozumiem reklamy "oficjalne", portal musi się z czegoś utrzymać, ale te przemycane bardzo mnie denerwują!

Heniu,mysle ze te przepisy o ktorych piszesz sa pozostaloscia po konkursach kulinarnych na naszym forum,w takim konkursie sponsorowanym przez dana firme trzeba bylo wykorzystac konkretny produkt lub produkty.

Odp: Odp: Odp: Oliwa z oliwek

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Tak, nie wolno reklamować a zobacz ile jest kryptoreklamy w poszczególnych przepisach! A to wytłuszczona nazwa majonezu powtarzana kilkakrotnie, a to znowu jedynie słuszny pasztecik z podkreśloną nazwą( bo z innego to już pasta nie wyjdzie!)Czasem mam wrażenie, że dodano przepis tylko po to, żeby zareklamować jakiś produkt. Rozumiem reklamy "oficjalne", portal musi się z czegoś utrzymać, ale te przemycane bardzo mnie denerwują!

Odp: Odp: Oliwa z oliwek

No właśnie, za reklamę się płaci, odsyłam do działu reklamy i do regulaminu.
Dzięki zuzi.

Pozdrawiam,
Tit

Odp: Oliwa z oliwek

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
Tu nie wolno REKLAMOWAĆ

Oliwa z oliwek

ampulos
  • ampulos

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
...

zmieniono 2 razy (ostatnio 27 sty 2010 14:54 przez Tit)

Odpowiedz na/ edytuj Oliwa z oliwek