Owoce kontra odchudzanie

Obserwuj wątek

Odp: Owoce kontra odchudzanie

mocsłodkości
Bardzo wszystkim dziękuję za cenne informacje Uwielbiam wszystkie owoce i ciężko by mi było z nich zrezygnować Dobrze, że są takie, które mogę zjadać mimo diety

Odp: Owoce kontra odchudzanie

Kwoczka
  • Kwoczka

  • Posty: 26
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
z tego co wiem to owoce nie są za bardzo wskazane bo zawierają w sobie dużo cukru czyli dużo kalorii. Lepiej przerzucić się na warzywa ja teraz zmieniłam trochę nawyki, zaczęłam chodzić na siłownie i kręcić kardio a także zażywam spalacz tłuszczu ( usunięte przez moderatora)

Odp: Owoce kontra odchudzanie

bietka
  • bietka

  • Posty: 18
  • Przepisy: 188
  • Artykuły: 4
idealny będzie arbuz, ananas i jabłka

Odp: Owoce kontra odchudzanie

Maryska
  • Maryska

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Na pewno owoce które mają w sobie dużo wody, np arbuzy, grejpfruty ,kwaśniejsze jabłka

Odp: Owoce kontra odchudzanie

ciasteczka
Polecam świeżego ananasa. Nie dość że pyszny to pomaga w zrzucaniu tego co niepotrzebne Byle nie jeść do w nadmiarze.. Dobre też są daktyle i figi, które poprawiają przemianę materii jednak kalorii mają sporo zwłaszcza te kandyzowane.

Owoce kontra odchudzanie

mocsłodkości
Zbliża się lato Postanowiłam rozstać się ze zbędnymi kilogramami. Uwielbiam jeść owoce. Jakie owoce mogę jeść by waga zamiast szybować w górę spadała w dół? Które owoce mają mniej kalorii? Ruch już sobie zapewniłam. Teraz trzeba zadbać o jedzenie

Odpowiedz na/ edytuj Owoce kontra odchudzanie