Owocowe koreczki

Obserwuj wątek

Odp: Owocowe koreczki

ciasteczka
mocsłodkości napisał(a):

Dzieciaki chcą zrobić koreczki owocowe. Jak myślicie co będzie najlepszą podstawą do takich smakołyków? Banan się przykleja do talerzyka, jabłko i gruszka spada :/


Zapomniałam zapytać jakich wykałaczek używasz do robienia koreczków Masz drewniane czy plastikowe?

Odp: Owocowe koreczki

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
mocsłodkości napisał(a):

Dzieciaki chcą zrobić koreczki owocowe. Jak myślicie co będzie najlepszą podstawą do takich smakołyków? Banan się przykleja do talerzyka, jabłko i gruszka spada :/


Ja ostatnio robiłam z dzieciakami koreczki owocowe na patyczkach do szaszłyków Gotowe wbijałyśmy w wydrążonego i odwróconego arbuza

Odp: Owocowe koreczki

ciasteczka
mocsłodkości napisał(a):

Dzieciaki chcą zrobić koreczki owocowe. Jak myślicie co będzie najlepszą podstawą do takich smakołyków? Banan się przykleja do talerzyka, jabłko i gruszka spada :/


Spróbujcie przecięty na pół winogron bezpestkowy. On jest słodki i twardawy więc patyczki do koreczków nie powinny uciekać

Owocowe koreczki

mocsłodkości
Dzieciaki chcą zrobić koreczki owocowe. Jak myślicie co będzie najlepszą podstawą do takich smakołyków? Banan się przykleja do talerzyka, jabłko i gruszka spada :/

Odpowiedz na/ edytuj Owocowe koreczki