Owocowe szaszłyki

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Owocowe szaszłyki

biedroneczki
misia5 napisał(a):

Ja raz próbowałam mieszanki soku z cytryny i miodu, ale nam to połączenie do gust nie przypadło.


Też nie lubię tego połączenia. Wielu kucharzy do przyprawiania dań dodaje sok z cytryny. Jak raz spróbowałam takie danie zrobić to mi z cytryną nie pasowało i nie smakowało. Unikam dodawania cytryn do dań jak ognia

Odp: Owocowe szaszłyki

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Ja raz próbowałam mieszanki soku z cytryny i miodu, ale nam to połączenie do gust nie przypadło.

Odp: Owocowe szaszłyki

mocsłodkości
To tak jak ja Człowiek uczy się na błędach Teraz tylko sokiem owocowym polewam tak jak misia5 Przynajmniej mam pewność że się nie spalą

Odp: Owocowe szaszłyki

biedroneczki
skuter5 napisał(a):

Jak robicie owocowe szaszłyki na grilla to smarujecie czymś owoce przed ich położeniem na kratkę czy dajecie je bez zbędnych dodatków?


Ja raz chciałam zaszaleć i polałam miodem. I to był błąd tak spalonych szaszłyków jeszcze nigdy nie miałam

Odp: Owocowe szaszłyki

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
skuter5 napisał(a):

Jak robicie owocowe szaszłyki na grilla to smarujecie czymś owoce przed ich położeniem na kratkę czy dajecie je bez zbędnych dodatków?


Ja nie polewam ich niczym specjalnym. Ewentualnie sokiem, który wyciekł z owoców  

Owocowe szaszłyki

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jak robicie owocowe szaszłyki na grilla to smarujecie czymś owoce przed ich położeniem na kratkę czy dajecie je bez zbędnych dodatków?

Odpowiedz na/ edytuj Owocowe szaszłyki