Paczki na Mikołaja

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Paczki na Mikołaja

mocsłodkości
misia5 napisał(a):

U nas rada rodziców wyznaczyła kwotę 10 zł i za to zostaną kupione identyczne paczki. Moja koleżanka za to ma szaleństwo z paczkami. Ma 4 dzieci w różnym wieku. Najstarszy syn ma zrobić paczkę za 40 zł średnia córka za 30 zł, młodsza córka również za 30 zł, nie wie tylko za jaką kwotę najmłodszy syn będzie robił. Początkowo uczniowie klasy drugiej gimnazjum chcieli robić paczki uwaga za 100 zł Takie coś to ma być raczej symboliczny prezent a nie wydatek 40 zł na kogoś kogo się zna tylko ze szkolnej ławki


Oj. To kobieta ma niezłe urwanie głowy okresie świątecznym. Swoją drogą ceny paczek są delikatnie mówiąc wysokie. Nie to co kiedyś Pamiętacie swoje paczki ze szkolnych mikołajek? 

Odp: Odp: Paczki na Mikołaja

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
U nas rada rodziców wyznaczyła kwotę 10 zł i za to zostaną kupione identyczne paczki. Moja koleżanka za to ma szaleństwo z paczkami. Ma 4 dzieci w różnym wieku. Najstarszy syn ma zrobić paczkę za 40 zł średnia córka za 30 zł, młodsza córka również za 30 zł, nie wie tylko za jaką kwotę najmłodszy syn będzie robił. Początkowo uczniowie klasy drugiej gimnazjum chcieli robić paczki uwaga za 100 zł Takie coś to ma być raczej symboliczny prezent a nie wydatek 40 zł na kogoś kogo się zna tylko ze szkolnej ławki

Odp: Paczki na Mikołaja

U mojej siostry robią sobie paczki za 40 zł - jak dla mnie to lekka przesada.

Odp: Paczki na Mikołaja

ciasteczka
mocsłodkości napisał(a):

Jak to zwykle w szkołach bywa pod koniec listopada rusza akcja paczek na Mikołaja. Za jakie kwoty Wasze pociechy robią paczki? U nas w tym roku pani ogłosiła, że po wylosowaniu kolegi lub koleżanki dziecko robi paczkę za nie więcej niż 12 zł. A jak jest u Was?


U nas jest różnie. Młodsze dzieci składały się po 10 zł na paczki i rada rodziców kupuje paczki. Starsze dzieci same w klasie ustalały za ile będą takie paczki robić. Ceny ustalone są od 12 zł do 15 zł.

Paczki na Mikołaja

mocsłodkości
Jak to zwykle w szkołach bywa pod koniec listopada rusza akcja paczek na Mikołaja. Za jakie kwoty Wasze pociechy robią paczki? U nas w tym roku pani ogłosiła, że po wylosowaniu kolegi lub koleżanki dziecko robi paczkę za nie więcej niż 12 zł. A jak jest u Was?

Odpowiedz na/ edytuj Paczki na Mikołaja