Pakowanie prezentów

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Pakowanie prezentów

ciasteczka
Ja pakuję sama, choć zdarza się czasem pakowanie w sklepie. Od razu daję karteczkę

Odp: Odp: Pakowanie prezentów

ciasteczka
mocsłodkości napisał(a):

skuter5 napisał(a):

Jak jest u Was z pakowaniem prezentów? Pakujecie sami czy prosicie w sklepie (o ile jest taka opcja) o spakowanie prezentu?


U mnie w 99% ja pakuję prezenty. Dzięki temu wiem, który dla kogo Raz lata temu panie zapakowały mi prezenty. Nie zaznaczyły co jest gdzie i miałam nie lada problem


To miałaś niezłą loterię Potem odpakowuj z jednej strony albo z dwóch jak trafisz na nieopisany spód i kombinuj

Odp: Pakowanie prezentów

mocsłodkości
skuter5 napisał(a):

Jak jest u Was z pakowaniem prezentów? Pakujecie sami czy prosicie w sklepie (o ile jest taka opcja) o spakowanie prezentu?


U mnie w 99% ja pakuję prezenty. Dzięki temu wiem, który dla kogo Raz lata temu panie zapakowały mi prezenty. Nie zaznaczyły co jest gdzie i miałam nie lada problem

Odp: Pakowanie prezentów

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
skuter5 napisał(a):

Jak jest u Was z pakowaniem prezentów? Pakujecie sami czy prosicie w sklepie (o ile jest taka opcja) o spakowanie prezentu?


Ja pakuję sama. Chyba, że mąż kupuje prezent dla dzieci to prosi o spakowanie go na miejscu Mam mniej pracy ale muszę mieć refleks, bo ostatnio panie spakowały prezent razem z ceną na opakowaniu i  rachunkiem w środku  

Pakowanie prezentów

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jak jest u Was z pakowaniem prezentów? Pakujecie sami czy prosicie w sklepie (o ile jest taka opcja) o spakowanie prezentu?

Odpowiedz na/ edytuj Pakowanie prezentów