Patelnia do naleśników

Obserwuj wątek

Odp: Patelnia do naleśników

zuzanek
  • zuzanek

  • Posty: 29
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
W końcu mam patelnie do naleśników, na której nic nie przywiera no i naleśniki wychodzą pyszne. Najchętniej to by się je codziennie jadło

Odp: Odp: Odp: Odp: Patelnia do naleśników

majkabajka
Zakupiłam Dzięki wielkie za polecenie. Pierwsze nalesniki mam już za sobą i wyszły przepycha!

Odp: Odp: Odp: Patelnia do naleśników

janek75
  • janek75

  • Posty: 8
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Majka, osobiście używam takiej - sprawdza się rewelacyjnie , trzeba tylko pamiętać, aby bardzo dobrze, ale powoli ja rozgrzać, żeby ciasto nie przywierało. Warto wspomnieć, że wszystkie foodtrucki (ostatnio bardo modne) robią crepy na żeliwnych powierzchniach.

Kupowałem ją tutaj - ( usunięte przez moderatora )
obrazek

Odp: Odp: Patelnia do naleśników

majkabajka
Janek, mógłbyś coś polecić, albo pokazać z jakiej korzystasz ? Szukam od kilku dni, ale nie wiem na jaką się zdecydować

Odp: Patelnia do naleśników

janek75
  • janek75

  • Posty: 8
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Do crepów francuskich najlepsze są żeliwne - równomiernie rozprowadza ciepło po całej powierzchni dzięki czemu ciasto nie przypala się w niektórych miejscach. Ciężko je co prawda znaleźć w Polsce, ale są dostępne. Naleśniki wychodzą na nich a la "niebo w gębie" ;-)

Odp: Patelnia do naleśników

Naleśnik11
To zależy od Ciebie jak grube chcesz zrobić, jak robisz amerykańskie to mała (20 cm ) patelka a takie np jak do krokietów to większa (30 cm). Co do samych patelni dla mnie Tefal jest bezkonkurencyjny.

Patelnia do naleśników

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jaką średnicę powinna mieć standardowa patelnia do naleśników?

Odpowiedz na/ edytuj Patelnia do naleśników