Patelnia grillowa czy grill elektryczny

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Patelnia grillowa czy grill elektryczny

Wera
  • Wera

  • Posty: 14
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja miałam okazję testować podczas wakacji i patelnię grillową i grill elektryczny. Bardziej sprawdził się grill bo dzieci polubiły kanapki z grilla a na patelni nie dam rady ich zrobić (najważniejsze są przecież dwustronne paski na bułce ) a wszystko inne mogę robić i na patelni i na grillu. Wybraliśmy taki ... ( usunięte przez moderatora) zamykany grill, prosty w obsłudze, z sygnałami dźwiękowymi po każdym stopniu wysmażenia. Jest wart swojej ceny, jesteśmy zadowoleni.
obrazek obrazek

Odp: Patelnia grillowa czy grill elektryczny

All4gastro_pl
Akurat w tym przypadku uważam ze warto przetestować i sprawdzić zarówno patelnie grillową jak samego grilla elektrycznego i dopiero wtedy zdecydować co w naszym przypadku jest lepsze, wygodniejsze i kupić w dobrym sklepie internetowym.

Odp: Patelnia grillowa czy grill elektryczny

korol
  • korol

  • Posty: 7
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja miałam i to i to. Bardziej mi sie podobał jednak grill. Ale co kto lubi.

Odp: Patelnia grillowa czy grill elektryczny

kulinarnyprzemek
ja posiadam grilla elektrycznego tefala i robi robota nie z tej ziemi..

Odp: Patelnia grillowa czy grill elektryczny

KaapVino_pl
Moim zdaniem bardziej praktyczna i zarazem poręczna będzie patelnia grillowa z odpinaną rączką, tak na wszelki wypadek jeżeli chcielibyśmy włożyć ją do piekarnika, wtedy znakomicie zda egzamin i cenowo też stoi rozsądnie.

Odp: Patelnia grillowa czy grill elektryczny

tulinez
  • tulinez

  • Posty: 16
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja kupiłam sobie na zimę patelnię grillową gerlacha i to mi wystarcza, w sumie fajnie griluje bo ma potrójne dno z takim dyskiem który rozprowadza równomiernie ciepło, więc szybko mięsko si,e piece

Odp: Odp: Patelnia grillowa czy grill elektryczny

mocsłodkości
Co robiłaś na patelni grillowej w piekarniku? Pytam z ciekawości, bo nie wiedziałam, że taką patelnię można do niego "wpakować".

Odp: Patelnia grillowa czy grill elektryczny

ciasteczka
Ja używam patelni grillowej z odpinaną rączką. To fajne rozwiązanie jak chcesz taką patelnię wsadzić do piekarnika. Potem wystarczy założyć uchwyt i wyjąć patelnię bez najmniejszego problemu. Możesz  na niej grillować wszystko. 

Patelnia grillowa czy grill elektryczny

mocsłodkości
Sezon na grilla skończony. Jednak bywa taki moment kiedy człowiek ma ochotę na takie grillowane mięso lub szaszłyki. Chciałam kupić patelnię grillową lub grill elektryczny tylko nie wiem co będzie najlepsze. Może mi ktoś w tej materii doradzić?

Odpowiedz na/ edytuj Patelnia grillowa czy grill elektryczny