Pieczarki

Obserwuj wątek

Odp: Pieczarki

mocsłodkości
Super. Dzięki za pomoc i informację. Myślałam, że coś ze mną nie tak, Mama za głowę się złapała jak jej powiedziałam, że moje dzieci pieczarki od szkoły podstawowej zajadają. Na szczęście nie tylko ja dałam swoim dzieciom w tym wieku te grzyby

Odp: Pieczarki

ciasteczka
Moje dzieci pieczarki dostały do spróbowania tak mniej więcej w wieku 6-7 lat. Nie pamiętam dokładnie kiedy. Zasmakowały im i od tej pory często te grzyby goszczą na naszym stole. Moje pociechy wiedzą, że mają bardzo dokładnie je gryźć więc problemów żadnych nie było.

Odp: Pieczarki

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Moja starsza pociecha pieczarki je od kiedy skończyła 7 lat. Wcześniej jej nie dawałam. Młodsza choć bardzo chce zjeść pieczarkę nie dostaje jej. Poczeka do siódmych urodzin To kiedy dziecko zje pierwszy raz pieczarki i inne grzyby zależy tylko i wyłącznie od nas czyli rodziców. Na leśne grzyby moje pociechy jeszcze zaczekają. Choć sami z mężem je zbieramy i wiem co do koszyka pakujemy to "strzeżonego Pan Bóg strzeże" .

Pieczarki

mocsłodkości
Od ilu lat dzieci mogą jeść pieczarki? Jest jakaś granica wieku czy to zależy tylko od woli rodzica? Wiem, że dzieci nie trawią grzybów. Nie chcę podawać im leśnych grzybów bo z nimi nigdy nic nie wiadomo. Pieczarki to "uniwersalne" grzyby raczej bezpieczne. Kiedy Wy daliście swoim dzieciom po raz pierwszy pieczarki?

Odpowiedz na/ edytuj Pieczarki