Pierogi z serem

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Pierogi z serem

Andrew1970
Ja polecam pierogi marki soodi mrożone najwyższa jakość produktu i duża ilość smaków polecam!

Odp: Odp: Pierogi z serem

Andrew1970
Ja polecam pierogi marki soodi mrożone najwyższa jakość produktu i duża ilość smaków polecam!

Odp: Odp: Odp: Pierogi z serem

biedroneczki
Dzięki za rady. Skorzystam z nich, bo uwielbiam pierogi z serem, a te ostatnie sprawiły, że mało się nie popłakałam.

Odp: Pierogi z serem

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
biedroneczki napisał(a):

Jakiego sera używacie do pierogów? Robiłam ostatnio z sera z wiaderka, bo mi zostało jakieś 300 g tego sera i nie maiłam pojęcia co nim zrobić. I to była totalna porażka. Pierogi się rozleciały przy gotowaniu. Ser był wszędzie tylko nie w pierogach


Ja do takiego sera z wiaderka dodaję ser w kostce. Dzięki temu konsystencja nadzienia jest bardziej zwięzła, a nie mokra.

Odp: Odp: Pierogi z serem

mocsłodkości
Te sery z wiaderka z racji tego, że są kilkukrotnie mielone nie bardzo się nadają do pierogów. Kiepskie są też do naleśników, bo ciężko taki naleśnik przekroić. Ja do pierogów i naleśników używam sera z kostki. Nadzienie jest "zbite" i nie ucieka z ciasta.

Odp: Pierogi z serem

ciasteczka
biedroneczki napisał(a):

Jakiego sera używacie do pierogów? Robiłam ostatnio z sera z wiaderka, bo mi zostało jakieś 300 g tego sera i nie maiłam pojęcia co nim zrobić. I to była totalna porażka. Pierogi się rozleciały przy gotowaniu. Ser był wszędzie tylko nie w pierogach


Ja do pierogów daję ser z kostki. Raz zrobiłam z serem z wiaderka i efekt był taki jak napisałaś. Ser był wszędzie, ale nie tam gdzie być powinien. Zjedliśmy samo ciasto. Człowiek się uczy na błędach.

Pierogi z serem

biedroneczki
Jakiego sera używacie do pierogów? Robiłam ostatnio z sera z wiaderka, bo mi zostało jakieś 300 g tego sera i nie maiłam pojęcia co nim zrobić. I to była totalna porażka. Pierogi się rozleciały przy gotowaniu. Ser był wszędzie tylko nie w pierogach

Odpowiedz na/ edytuj Pierogi z serem