Pokolorowani W Kuchni

Obserwuj wątek

Odp: Pokolorowani W Kuchni

marynio
  • marynio

  • Posty: 58
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Wszelkie akcesoria jakie znajdują się w mojej kuchni nabyłam na stronie electro.pl Dostałam tu, coś czego nie widziałam w naszych sklepach, a
mianowicie mate przeciw pleśniową. Za jakiś czas napisze jak się sprawdza.

Odp: Odp: Pokolorowani W Kuchni

Pozioma
  • Pozioma

  • Posty: 25
  • Przepisy: 15
  • Artykuły: 0
Dziś kupiłam dwie fajne ściereczki. Zapychanie kuchni czas zacząć. Dzięki Izka za wsparcie to dużo dla mnie znaczy

Odp: Pokolorowani W Kuchni

thegrooba
  • thegrooba

  • Posty: 590
  • Przepisy: 199
  • Artykuły: 0
Ania, jak coś to po miseczki, sciereczki i inne gadzety wpadaj do mnie - słożę i będę obserwować kulinarne poczynania

Odp: Pokolorowani W Kuchni

olmanka
  • olmanka

  • Posty: 270
  • Przepisy: 444
  • Artykuły: 5
hmm. świetne , naprawdę super. Przydałoby się właśnie jeszcze trochę dodatków, ale takich, żeby główny obiekt był na pierwszym planie super kolorowo, uwielbiam takie klimaty

Odp: Odp: Pokolorowani W Kuchni

Pozioma
  • Pozioma

  • Posty: 25
  • Przepisy: 15
  • Artykuły: 0
Dziękuję. Staram się jak mogę choć brakuje mi sprzętu aparat podkradam teściowi muszę dozbierac troszkę ściereczek, miseczek i innych gadżetów

Odp: Pokolorowani W Kuchni

agabi22
  • agabi22

  • Posty: 334
  • Przepisy: 523
  • Artykuły: 9
jak na początki to super zdjęcia, ja robię zdjęcia jakieś 2 lata i jestem totalnym beztalenciem

Pokolorowani W Kuchni

Pozioma
  • Pozioma

  • Posty: 25
  • Przepisy: 15
  • Artykuły: 0
Hell-o Hell-o

Chciała bym przedstawić Wam mojego TWORA to jest bloga. Jestem totalnie zielona jak szczypiorek na wiosnę jeśli chodzi o prowadzenie blogów. Więc stawiając moje pierwsze kroczki chciała bym abyście spróbowali i ocenili jak dobre ciocie i wujkowie. Blog doprawiony jest szczyptą głupkowatego humoru oraz podawanego z sosem z przeżyć dwójki wytatuowanych wariatów lubiących relaksować się przy garach.

Serdecznie zapraszam na PokolorowaniWKuchni.blogspot.com

obrazek obrazek

Odpowiedz na/ edytuj Pokolorowani W Kuchni