Pomoc w przetlumaczeniu jadlospisu

Obserwuj wątek

Odp: Pomoc w przetlumaczeniu jadlospisu

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
menu już zostało przetłumaczone

Odp: Pomoc w przetlumaczeniu jadlospisu

Evi
  • Evi

  • Posty: 246
  • Przepisy: 38
  • Artykuły: 0
Faktycznie...... tlumaczenie przepisow z http://translate.google.pl/?hl=pl&tab=wT# to smiechu warta zabawa .......tlumaczac przepis z angielskiego na polski dowiedzialam sie miedzy innymi ze mam 'pobic' jajka :-))))))

Odp: Pomoc w przetlumaczeniu jadlospisu

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
no i jak ci idzie te tłumaczenie? jak ci się chce to prześlij te menu spróbuje coś poradzić

Odp: Pomoc w przetlumaczeniu jadlospisu

Majkel
  • Majkel

  • Posty: 32
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
dałbym rękę sobie odciąć ze gdy ja czytałem 1 posta to nie było wzmianki o niemieckim języku!

a translator googla to nie jest głupia rzecz....
zresztą pomoc nie pomoc ale wątek został odświeżony i już coś się dzieje, jest widoczny

zmieniono 1 raz (ostatnio 01 maj 2010 09:05 przez Majkel)

Odp: Pomoc w przetlumaczeniu jadlospisu

Babciagramolka
Majkel- nie przesadzaj . Ty też prosiłeś o pomoc . Punchrulla napisała prośbę do osób które znają na tyle biegle niemiecki ( z uwzględnieniem terminów kulinarnych ) by pomóc .Po co odpowiadać jak się nie może pomóc ? Są na stronie osoby które mogły by pomóc - jak bedą chciały i miały czas to się odezwą na prywatne i pomogą - nie to nie .Po co odsyłasz do translatora .Sorry ale nie o taką pomoc chyba chodziło . Jak mamy reagować w takim razie na twoją prośbę ? Odesłać Cię do książki kucharskiej albo podręcznika szkoły gastronomicznej ?
Przepraszam za ton ale chyba mam dziś ,, muchy w nosie " i jestem przewrażliwiona .

Odp: Pomoc w przetlumaczeniu jadlospisu

Majkel
  • Majkel

  • Posty: 32
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
ale opisalabys dokladną sytuacje...
z jakiego jezyka tlumaczenie, podala co trzeba przetlumaczyc, przedstawila bys sie

Odp: Odp: Pomoc w przetlumaczeniu jadlospisu

Punchrulla
Nadaje sie conajmniej na dobry kawal

"Indyk nadziewany szynką parmeńską i sosem z oliwek w automaty z tymiankiem i czosnkiem"

a na deser

"Jasne i ciemne au myszy Chocolate"

Ale Dziekuje! To juz sobie moze jakos dopne. Chyba zeby ktos sie jeszcze zlitowal

Odp: Pomoc w przetlumaczeniu jadlospisu

Majkel
  • Majkel

  • Posty: 32
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
powiem a nawet napisze tyle

http://translate.google.pl/?hl=pl&tab=wT#

Pomoc w przetlumaczeniu jadlospisu

Punchrulla
Kochani,

mam problem: moj jezyk polski kulinarny nie nalezy do zbyt dobrych... A tutaj impreza tuz-tuz. Bedziemy mieli gosci z polski i dlatego tez prosze o pomoc.
Czy ktos z was na tyle opanowuje termniologie gestronomiczna po polsu i niemiecku zeby przetlumaczyc menu

Pomocy

Magda

Odpowiedz na/ edytuj Pomoc w przetlumaczeniu jadlospisu