POMOCY POMYLKA!!!

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: POMOCY POMYLKA!!!

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
Tit napisał(a):

Dobry nie pomoże. Dobry już nie jest moderatorem i do niego się trzeba zwracać przez moje pośrednictwo. Może coś czasem odpowiedzieć ale niczego od niego nie możecie wymagać, nie ma takiego obowiązku. A ocenę już dawno cofnęłam, tylko nie miałam kiedy cię zawiadomić, możesz ocenić raz jeszcze. gdyby nie działało to pisz na priv.
Pozdrawiam Tit.

Bardzo dziekuje

Odp: POMOCY POMYLKA!!!

No tak, rzeczywiście to może być mylące. Postaram się, żeby zostało to zmienione. Pozdrawiam Tit.

Odp: POMOCY POMYLKA!!!

Aż sprawdziłem : Moderatorzy:
Babcia Halinka,
Dobry;
Tit.
To co, nie wierzyć w pisane nawet tu na GOTUJMY

Odp: Odp: Odp: POMOCY POMYLKA!!!

Dobry nie pomoże. Dobry już nie jest moderatorem i do niego się trzeba zwracać przez moje pośrednictwo. Może coś czasem odpowiedzieć ale niczego od niego nie możecie wymagać, nie ma takiego obowiązku. A ocenę już dawno cofnęłam, tylko nie miałam kiedy cię zawiadomić, możesz ocenić raz jeszcze. gdyby nie działało to pisz na priv.
Pozdrawiam Tit.

Odp: Odp: POMOCY POMYLKA!!!

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
Kazik45 napisał(a):

Anula napisał(a):

Ocenialam przepis Yoli na torcik z krowkowa polewa,i dziecko wcisnelo mi ocene 1,czy mozna cos z Tym zrobic,czuje sie bardzo zle z tym bo ocena miala byc 5.Bardzo prosze o pomoc.



Pisz do moderatorów na P.W., najlepiej od razu do DOBREGO

Dzieki,chyba tak zrobie.

Odp: POMOCY POMYLKA!!!

Anula napisał(a):

Ocenialam przepis Yoli na torcik z krowkowa polewa,i dziecko wcisnelo mi ocene 1,czy mozna cos z Tym zrobic,czuje sie bardzo zle z tym bo ocena miala byc 5.Bardzo prosze o pomoc.



Pisz do moderatorów na P.W., najlepiej od razu do DOBREGO

POMOCY POMYLKA!!!

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
Ocenialam przepis Yoli na torcik z krowkowa polewa,i dziecko wcisnelo mi ocene 1,czy mozna cos z Tym zrobic,czuje sie bardzo zle z tym bo ocena miala byc 5.Bardzo prosze o pomoc.

Odpowiedz na/ edytuj POMOCY POMYLKA!!!