Popękane wiśnie

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Popękane wiśnie

ciasteczka
Świetne pomysły Szkoda jednak, że dużo straciłaś przez nadprogramowe "białko".

Odp: Odp: Odp: Popękane wiśnie

mocsłodkości
Dzięki dziewczyny. Zamroziłam część, a z reszty zrobiłam ciasto i pierogi Spora ilość miała lokatorów więc i tak skazana była na odrzut.

Odp: Odp: Popękane wiśnie

biedroneczki
ciasteczka napisał(a):

mocsłodkości napisał(a):

Dostałam wczoraj wiadro wiśni i znaczna część jej popękana. Myślałam o zrobieniu dżemu. Jak myślicie mogę go zrobić? Jeśli nie to co z tych wiśni można zrobić?


Moja babcia zawsze powtarzała, że dżemy i inne przetwory owocowe lub warzywne robi się tylko i wyłącznie ze zdrowych i pełnowartościowych owoców lub warzyw. Jeśli są uszkodzone nie nadają się na przetwory.


Moja mówiła to samo. Ja bym nie robiła z nich dżemu.

Odp: Popękane wiśnie

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
mocsłodkości napisał(a):

Dostałam wczoraj wiadro wiśni i znaczna część jej popękana. Myślałam o zrobieniu dżemu. Jak myślicie mogę go zrobić? Jeśli nie to co z tych wiśni można zrobić?


Ja bym nie robiła z nich dżemu, wykorzystałabym je w inny sposób, a ładne bym przetworzyła.

Odp: Popękane wiśnie

ciasteczka
mocsłodkości napisał(a):

Dostałam wczoraj wiadro wiśni i znaczna część jej popękana. Myślałam o zrobieniu dżemu. Jak myślicie mogę go zrobić? Jeśli nie to co z tych wiśni można zrobić?


Moja babcia zawsze powtarzała, że dżemy i inne przetwory owocowe lub warzywne robi się tylko i wyłącznie ze zdrowych i pełnowartościowych owoców lub warzyw. Jeśli są uszkodzone nie nadają się na przetwory.

Popękane wiśnie

mocsłodkości
Dostałam wczoraj wiadro wiśni i znaczna część jej popękana. Myślałam o zrobieniu dżemu. Jak myślicie mogę go zrobić? Jeśli nie to co z tych wiśni można zrobić?

Odpowiedz na/ edytuj Popękane wiśnie