Porady Ogólne

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Porady Ogólne

janek75
  • janek75

  • Posty: 8
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jest tego pełno w necie, wystarczy tylko wpisać to na co sie ma ochotę w googlach i od razu wyskakuje Ci kilkaset stron z przepisami

Odp: Odp: Porady Ogólne

Trupek
  • Trupek

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
A masz może do polecenia jakieś łatwe na początek przepisy?

Odp: Porady Ogólne

janek75
  • janek75

  • Posty: 8
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Wydaję mi się, że w gotowaniu chęci to podstawa, a tą jak widać już masz! Jeśli jesteś całkowicie zielony z gotowaniem to dobrym początkiem na pewno jest korzystanie z istniejących już prostych przepisów. Dzięki temu dowiesz się o podstawach w kuchni, np. jakiej mąki lub śmietany używać i w jakich mniej więcej proporcjach. Z czasem jak już nabierzesz wprawy to możesz zacząć eksperymenty - łączenie nietypowych smaków czy dodanie jakiejś nieużywanej dotąd przez Ciebie przyprawy. Krok po kroku, a nawet się nie obejrzysz jak gotowanie zacznie sprawiać Ci przyjemność! Powodzenia na początku kulinarnej drogi!

Porady Ogólne

Trupek
  • Trupek

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Siemka. Chce zacząć ogólnie moją przygodę z gotowaniem i chciałbym się zapytać was o takie ogólne rady Nie wiem dokładnie jakie pytania zadać no jeszcze nie jestem w temacie. Tak to nigdy szczerze nie gotowałem a mam 18 lat wiec troche żałosne to jest i dlatego chiałbym zacząć, żeby w przyszłości dać sobie rade, a może nawet mi sie to spodoba hah takie porady ogólne, strony jakies z poradami, jakieś bardzo proste przepisy na początek Co wy uważacie za służne bo ja tam sie nie znam . Szukałem na internecie takich porad i znajdywałem tylko już takie bardziej co mieli już jakas stycznosc z kuchnia Więc bardzo proszę o pomoc

Odpowiedz na/ edytuj Porady Ogólne