Pościel na guziki

Obserwuj wątek

Odp: Pościel na guziki

ciasteczka
robaczek napisał(a):

Można jeszcze kupić pościel na guziki? Niby śmieszne pytanie, ale chodziłam dzisiaj po sklepach. Byłam w 8 i w ani jednym nie ma pościeli na guziki. Wszędzie tylko pościel na zamek błyskawiczny, który nie jest najlepszej jakości i zawsze odpada po pierwszym praniu, bez względu na to ile pościel kosztowała :/


Możesz zamówić taką pościel u krawcowej. Kupujesz materiał, z którego chcesz mieć taką pościel. Podajesz jej wymiary, dajesz guziki jeśli ta osoba tego wymaga. Czekasz kilka dni, czasem mniej zależy ile kobieta ma pracy

Odp: Pościel na guziki

mocsłodkości
robaczek napisał(a):

Można jeszcze kupić pościel na guziki? Niby śmieszne pytanie, ale chodziłam dzisiaj po sklepach. Byłam w 8 i w ani jednym nie ma pościeli na guziki. Wszędzie tylko pościel na zamek błyskawiczny, który nie jest najlepszej jakości i zawsze odpada po pierwszym praniu, bez względu na to ile pościel kosztowała :/


Też szukam takiej pościeli. Niestety jest nieosiągalna. Jedynie na a.l.g.o jest ale tylko pościel z kory. Tylko ta pościel z kory wygląda podejrzanie. Raz kupiłam i przyszło mi sztuczne dziadostwo. Nie to co kiedyś. 

Pościel na guziki

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Można jeszcze kupić pościel na guziki? Niby śmieszne pytanie, ale chodziłam dzisiaj po sklepach. Byłam w 8 i w ani jednym nie ma pościeli na guziki. Wszędzie tylko pościel na zamek błyskawiczny, który nie jest najlepszej jakości i zawsze odpada po pierwszym praniu, bez względu na to ile pościel kosztowała :/

Odpowiedz na/ edytuj Pościel na guziki