Postanowiłem wygrać konkurs DROPA.

Obserwuj wątek

Odp: Postanowiłem wygrać konkurs DROPA.

Bahus-powodzenia:-)

Odp: Postanowiłem wygrać konkurs DROPA.

majgrz11maja
Bahus ma takiego plana że hej.Od jutra biorę się za DROPA

Odp: Postanowiłem wygrać konkurs DROPA.

Bahus napisał(a):

Po głębokich przemyśleniach, postanowiłem wygrać konkurs na przepis z użyciem pasztetu DROP.

Cytat:
Na 5 osób, które dodadzą najwiecej przepisów z wykorzystaniem pasztetów DROP czekają zestawy nagród ufundowane przez firmę
DROP SA.

Czy najwiecej = 1 ;-)

Odp: Postanowiłem wygrać konkurs DROPA.

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Dodam jeszcze, że dziś rano specjalnie poszedłem do sklepu aby nacieszyć swój wzrok przyszłą wygraną, ale niestety przepysznego pasztetu DROP nie było na półkach. Pewnie został całkowicie wykupiony (co wcale mnie nie dziwi)

zmieniono 1 raz (ostatnio 06 kwi 2009 10:22 przez Bahus)
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Postanowiłem wygrać konkurs DROPA.

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Po głębokich przemyśleniach, postanowiłem wygrać konkurs na przepis z użyciem pasztetu DROP. W tym celu wziąłem na warsztat jeden z moich wcześniej dodanych przepisów i angażując cały swój talent kulinarny przerobiłem go tak aby był zgodny z regulaminem konkursu. Potrawę nazwałem "Pasztet Bahusa na DROPOWĄ nutę".
Jak myślicie...czy firma doceni mój wkład w ich kampanię reklamową i nagrodzi mnie zestawem ich przepysznych, doskonałych, wykwintnych, niebiańskich smakowo i najlepszych na rynku pasztetów Drop ?. Myślę, że francuscy mistrzowie pasztetów powinni przyjechać do DROPa na praktykę i naukę. Dowodem na moją obiektywną ocenę tych produktów niech będzie mój przepis w którym dodanie, pasztetu Drop spowodowało że wykonany zgodnie z tym przepisem pasztet stał się dziełem sztuki kulinarnej.
(no teraz to już kurcze nagrodę powinienem mieć zagwarantowaną.)




PS. Przepis został już dodany do Gotujmy.pl

zmieniono 1 raz (ostatnio 06 kwi 2009 10:21 przez Bahus)
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odpowiedz na/ edytuj Postanowiłem wygrać konkurs DROPA.