Powidła

Obserwuj wątek

Odp: Powidła

Telecatering_pl
U mnie klasyczną opcją i w zasadzie powtarzaną niemalże co roku są powidła śliwkowe, które smakują całej mojej rodzinie.

Odp: Odp: Odp: Powidła

mocsłodkości
misia5 napisał(a):

Poszperałam trochę, bo osobiście robię tylko powidła ze śliwek ale takie przetwory można zrobić też m.in. z moreli, brzoskwiń, aronii, dyni, gruszek i wiśni.  


O tego się nie spodziewałam. Też kocham wiśnie i chyba się skuszę na zrobienie w przyszłym roku nich powideł Już czuję ten genialny aromat i smak

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Powidła

lukrowanepierniczki
Uwielbiam wiśnie więc za rok spróbuję zrobić wiśniowe Zobaczę co mi z tego wyjdzie

Odp: Odp: Odp: Odp: Powidła

ciasteczka
Moja mama robiła i nadal zresztą robi powidła z winogron. Ja próbowałam i mi nie wychodzą :/

Odp: Odp: Odp: Powidła

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
W przyszłym roku muszę zrobić powidła z wiśni i moreli

Odp: Odp: Powidła

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Poszperałam trochę, bo osobiście robię tylko powidła ze śliwek ale takie przetwory można zrobić też m.in. z moreli, brzoskwiń, aronii, dyni, gruszek i wiśni.  

Odp: Powidła

biedroneczki
Moja babcia robiła je z truskawek Znikały szybciej niż się je robiło Po co pieczywo jak wystarczyła łyżeczka

Powidła

mocsłodkości
Z jakich owoców najczęściej robicie przepisy typu powidła? Wiem, że można je robić ze śliwek, ale może są jeszcze inne owoce, nadadzą się to tego celu idealnie?

Odpowiedz na/ edytuj Powidła