powitanie i pytanie

Obserwuj wątek

Odp: Odp: powitanie i pytanie

dotka
  • dotka

  • Posty: 6
  • Przepisy: 9
  • Artykuły: 0
dziękuję bardzo za podpowiedź. Nie bardzo umiem się zorientować, co i jak na stronie, ale jakoś to rozpracuję

Odp: powitanie i pytanie

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Dotka, witaj na tym forum i calym serwisie.
Nie wiem na ile tutaj bedziemy mogli Ci pomoc, ale zapraszam na

http://diety.gotujmy.pl

Jest to nasz wewnetrzny serwis dietetyczny z bardzo fajna funkcjonalnoscia i profesjonalnymi dietetykami w tle. Zdradze, ze korzystam z niego prywatnie, zeby poukladac siebie sprawy jedzenia i wagi, bo narozrabialem przez ostatnie lata.
W tej czesci serwisu znajdziesz rowniez specjalistyczne forum poswiecone dietom i odzywianiu rowniez u osob dotknietych roznymi schorzeniami. Na pewno nie poczujesz sie tam samotnie!
Zachecam i szukaj mnie rowniez tam!

pozdrowienia!

powitanie i pytanie

dotka
  • dotka

  • Posty: 6
  • Przepisy: 9
  • Artykuły: 0
Witam wszystkich serdecznie i od razu mam pytanie - nie wiem, czy dobrze je umieściłam, ale liczę na Waszą pomoc. Jestem osobą chorą i dieta jest dla mnie sprawą istotną. Mam kłopoty z chodzeniem, dlatego powinnam zachować prawidłową wagę. Jednocześnie mam kłopoty ze wzrokiem (co determinuje określony sposób odżywiania) i choruję na padaczkę. Leki przeciw padaczkowe powodują przyrost wagi (w ciągu 6 lat leczenia przytyłam 10 kg, to podobno niewiele, startując pd 55 kg przy wzroście 165 cm) i apetytu. Stosowanie drastycznych diet zabronione. Staram się odżywiać racjonalnie, sama piekę chleb, jem dużo warzyw itd. macie jakiś pomysł jak nie przytyć, a jeszcze lepiej - schudnąć? Będę wdzięczna za wszystkie sugestie.

Odpowiedz na/ edytuj powitanie i pytanie