Powitanie....i od razu prośba o pomoc

Obserwuj wątek

Odp: Powitanie....i od razu prośba o pomoc

aniago2
  • aniago2

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Witam. Najprościej kupić w DOBRYM sklepie papierniczo-biurowym papier samoprzylepny w arkuszu A-4 ponacinany np. 3 kolumny na 8 wierszy /zależy jak duże chcesz etykiety na słoiki/. W Wordzie na kompie robisz sobie tabelkę w takim układzie jak nacięte naklejki na arkuszu. Opuszczasz wiersz pierwszy od góry (bo drukarka może go nie zadrukować) i wpisujesz sobie w tabelkę co Ci sie żywnie podoba dowolną czcionką i kolorem /w zależności od możliwości Twojego kompa i drukarki/. Jest to najprostszy i najtańszy sposób, który ja zawsze stosuję do wszelkich etykiet i naklejek w zależności od aktualnej potrzeby.

Pzdrwm
Ania

Powitanie....i od razu prośba o pomoc

Alex1964
  • Alex1964

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Witam wszystkich , cóż.....pewnie przyjdzie czas na "głębsze poznanie się"...dziś jednak potrzebuję Waszej pomocy.
Szukam programu "darmowego oczywiście" gdzie mógłbym stworzyć własne etykiety na słoiki a jeszcze lepiej gdybym mógł komputerowo wypisać już gotowe wzory.
Może ktoś zna taką stronę bo jak na razie znalazłem etykiety puste do wypisania...ale niestety ręcznie ...lub strony firm , które mają gotowe wzory i nawet byłoby super tylko że czas wysyłki jest 21 dni a ja potrzebuję zrobić te etykiety w zasadzie na już.
Pomoże ktoś

Odpowiedz na/ edytuj Powitanie....i od razu prośba o pomoc