problem

Obserwuj wątek

Odp: problem

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Mysle, ze wszystko juz jest i bedzie moderowane płynnie, a nawet płynniej.
Wiecej informacji na temat nowego miłościwie panującego nam(tak, nam!, a nie Wam ) Wlasciciela pojawi sie juz wkrotce.

pozdrowienia!

Odp: Odp: problem

mamqa
  • mamqa

  • Posty: 123
  • Przepisy: 24
  • Artykuły: 0
Persik napisał(a):

a ja od kilku dni nie mogę się doprosić sprawdzenia dodanych artykułów, są ważne gdyż powiązane są z przepisami. Piszę do moderatorów i nic

Podejrzewam że zmiana właściciela serwisu może tu mieć jakieś znaczenie (w sensie opóźnienia).

Odp: problem

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
a ja od kilku dni nie mogę się doprosić sprawdzenia dodanych artykułów, są ważne gdyż powiązane są z przepisami. Piszę do moderatorów i nic

Odp: Odp: problem

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
Pyza napisał(a):

Niunia, nie denerwuj się! Każdy wstawiony przepis, niezależnie od stażu i rangi osoby wstawiającej, czeka na akceptację moderatorów. Od wczoraj żadna partia przepisów nie trafiła na portal, pewnie z powodu weekendu moderator też człowiek

jak napisała Pyza,oznacza to jedynie,że przepis nadal oczekuje na akceptację,spokojnie,na pewno moderator przeczyta z przyjemnością kolejny przepis,pozdrawiam

Odp: problem

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Niunia, nie denerwuj się! Każdy wstawiony przepis, niezależnie od stażu i rangi osoby wstawiającej, czeka na akceptację moderatorów. Od wczoraj żadna partia przepisów nie trafiła na portal, pewnie z powodu weekendu moderator też człowiek

problem

niunia25szcz
witam jestem tu raptem od paru dniu i mam problem
opisalam swoj przepis ale nie jest aktualny jak na niego patrze to jest wszystko skreslone dlaczego?

Odpowiedz na/ edytuj problem