Prosisz - masz czyli podpowiedzi na zamówienie :

Obserwuj wątek

Odp: Prosisz - masz czyli podpowiedzi na zamówienie :

W USA przygotowania do straszenia 31 szego .Gdy zobaczylam to zdjecie az sie zasmialam ,bardzo fajny pomysl!

zmieniono 1 raz (ostatnio 02 gru 2009 06:45 przez tokijka)

Odp: Prosisz - masz czyli podpowiedzi na zamówienie :

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
też mnie ciekawi jak się robi te sosy może wszechwiedzący Bahus będzie wiedział

Odp: Prosisz - masz czyli podpowiedzi na zamówienie :

Babciagramolka
Ciekawe czy jak się zrobi sos normalnie , a potem bo spieni tym ,, ustrojstwem "do spienienia kawy to będzie coś takiego . Jak to było ? - ,, szable w dłoń " - trzeba spróbować .Miłego dnia.

Odp: Prosisz - masz czyli podpowiedzi na zamówienie :

Znalazlam na necie zdjecia tych piankowych sosow:

zmieniono 1 raz (ostatnio 02 gru 2009 06:45 przez tokijka)

Odp: Prosisz - masz czyli podpowiedzi na zamówienie :

BETII
  • BETII

  • Posty: 8
  • Przepisy: 2
  • Artykuły: 0

Odp: Prosisz - masz czyli podpowiedzi na zamówienie :

OK juz widze.Swietnie moze cos wszystkie razem( jak to tu zauwazylam) "wymodzimy".... Sosy ,dipy do maczania to podstawa imprez.Kto z nas ma caly czas ochote stac w kuchni gdy goscie sie bawia.A ze stol tez musi wygladac ladnie nawet przy papierowej "zastawie"- ja stawiam na kolory.... Bardzo fajnie !

Prosisz - masz czyli podpowiedzi na zamówienie :

Babciagramolka
Witam Wszystkich .
Już wyjaśniam nazwę tego postu. Pogadałyśmy sobie trochę z Tokijką prywatnie na temat sosów ( i myśle ,że będziemy to robić dalej i nie tylko na ten temat ) . A że taka wymiana doświadczeń pomiędzy dwoma osobami może byc jednocześnie interesująca dla innych proponuję zamieszczać takie pogaduszki tu.
Tokijkę interesowały sosy a szczególnie ich kolorystyka .Staramy sie wymyśleć coś w tonacjach Świąt Bożego Narodzenia ( zieleń i czerwień )- moze coś z naturalnym barwnikiem z buraków ?
A może poeksperymentować z konsystencją sosów - jakaś pianka, galaretka w kostkach ?
Wstawiłam dziś wszystkie swoje przepisy na sosy ( zimne i ciepłe ) , które miałam w archiwum ( z góry przepraszam za jakość niektórych zdjęć - to były wprawki ) .
A to zdjęcie mojego ukochanego sosu ,, Sos mięsny na zapas " ( przepis wstawiłam .
obrazek

Odpowiedz na/ edytuj Prosisz - masz czyli podpowiedzi na zamówienie :