Przechowywanie sera

Obserwuj wątek

Odp: Przechowywanie sera

Cafitesse_pl
Jedyną dobrą opcją jest lodówka, ale i tak nie należy tam zbyt długo go przechowywać, gdyż ser bardzo szybko się psuje niestety.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Przechowywanie sera

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Lodówka ustawiona jest na maks. Spróbuję Waszych patentów i zobaczę jak to się skończy

Odp: Odp: Odp: Odp: Przechowywanie sera

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
My zazwyczaj kupujemy ser w niewielkich ilościach by go zjeść w góra dwa dni. Jakoś nam potem ser nie smakuje.

Odp: Odp: Odp: Przechowywanie sera

biedroneczki
My ser mamy owinięty w folię spożywczą. W takiej też jest kupowany.

Odp: Odp: Przechowywanie sera

ciasteczka
ciasteczka napisał(a):

robaczek napisał(a):

Jak kupujecie ser to jak go przechowujecie w lodówce? Ja jakbym go nie przechowywała to zawsze coś złego z nim się dzieje. Albo wysycha na wiór, albo skleja się, albo robi się biały :/


Ja mam owinięty w papier do pieczenia


A może to wina lodówki, a nie przechowywania sera?

Odp: Przechowywanie sera

ciasteczka
robaczek napisał(a):

Jak kupujecie ser to jak go przechowujecie w lodówce? Ja jakbym go nie przechowywała to zawsze coś złego z nim się dzieje. Albo wysycha na wiór, albo skleja się, albo robi się biały :/


Ja mam owinięty w papier do pieczenia

Odp: Przechowywanie sera

mocsłodkości
robaczek napisał(a):

Jak kupujecie ser to jak go przechowujecie w lodówce? Ja jakbym go nie przechowywała to zawsze coś złego z nim się dzieje. Albo wysycha na wiór, albo skleja się, albo robi się biały :/


Ja ser przekładam do szklanego pojemniczka przykrywam plastikową pokrywką pasującą do niego. Nic się serowi nie dzieje.

Przechowywanie sera

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jak kupujecie ser to jak go przechowujecie w lodówce? Ja jakbym go nie przechowywała to zawsze coś złego z nim się dzieje. Albo wysycha na wiór, albo skleja się, albo robi się biały :/

Odpowiedz na/ edytuj Przechowywanie sera