Przepisy na ciasta na rodzinny obiad

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Przepisy na ciasta na rodzinny obiad

biedroneczki
mocsłodkości napisał(a):

ciasteczka napisał(a):

ęta a dokładnie w drugi dzień świąt robimy obiad rodzinny. Nasza rodzina jest duża więc potrzebuję Waszej rady co do ciast. Wszyscy uwielbiają słodkości i o ile wiem ile mam zrobić roladek kotletów, ugotować ziemniaków i przygotować sałatek, surówek itp to z ciastami mam problem. Co roku święta są u kogoś innego i co roku ciast brakowało. Macie pomysły na ciasta, które będą "syte" i "zapychające" ale bardzo smaczne? Musze mieć około 6 ciast. Biszkopty choć pyszne są szybko znikające. Może jakieś ciasta z masami. Będę wdzięczna za pomoc.


Możesz zrobić ciasto marchewkowe, ciasto Shrek, ciasto Ikar, ciasto cappuccino WZ, miodownik, ciasto leśny mech

Odp: Przepisy na ciasta na rodzinny obiad

mocsłodkości
ciasteczka napisał(a):

W te święta a dokładnie w drugi dzień świąt robimy obiad rodzinny. Nasza rodzina jest duża więc potrzebuję Waszej rady co do ciast. Wszyscy uwielbiają słodkości i o ile wiem ile mam zrobić roladek kotletów, ugotować ziemniaków i przygotować sałatek, surówek itp to z ciastami mam problem. Co roku święta są u kogoś innego i co roku ciast brakowało. Macie pomysły na ciasta, które będą "syte" i "zapychające" ale bardzo smaczne? Musze mieć około 6 ciast. Biszkopty choć pyszne są szybko znikające. Może jakieś ciasta z masami. Będę wdzięczna za pomoc.


Może sernik, królewicz, Pani Walewska, milky way, słodkie mazurki ( one co prawda są małe, ale tak słodkie, że nie trzeba ich dużo zjeść żeby być "najedzonym" - zawsze można zrobić większe ). Można zrobić je w kilku wersjach.

Przepisy na ciasta na rodzinny obiad

ciasteczka
W te święta a dokładnie w drugi dzień świąt robimy obiad rodzinny. Nasza rodzina jest duża więc potrzebuję Waszej rady co do ciast. Wszyscy uwielbiają słodkości i o ile wiem ile mam zrobić roladek kotletów, ugotować ziemniaków i przygotować sałatek, surówek itp to z ciastami mam problem. Co roku święta są u kogoś innego i co roku ciast brakowało. Macie pomysły na ciasta, które będą "syte" i "zapychające" ale bardzo smaczne? Musze mieć około 6 ciast. Biszkopty choć pyszne są szybko znikające. Może jakieś ciasta z masami. Będę wdzięczna za pomoc.

Odpowiedz na/ edytuj Przepisy na ciasta na rodzinny obiad