Przepowiednia

Obserwuj wątek

Odp: Przepowiednia

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Pamiętam jak w roku 70-tym siedziałem na płocie w przerwie meczu między podwórkami i sobie myślałem..."jak to będzie w roku 2000- nym"? Wtedy wydawało mi się, że to kosmiczna "odległość" czasowa. Tymczasem przeleciało jak biczem strzelił...Pewnie dla niektórych rok 2050 też przypędzi jak jak pociąg napędzany nową jeszcze dziś nie znaną energią.


zmieniono 1 raz (ostatnio 20 sie 2010 13:28 przez Bahus)
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Przepowiednia

Babciagramolka
Nie ma sprawy- za 50 lat to ja będę w kwiecie wieku ( niezorientowanym wyjaśniam że mam w planach żyć 130 lat a potem się zastanowię - a ja swoje plany realizuję i w dodatku pochodze z długowiecznej rodziny ) , więc zupełnie spokojnie będę informować zwiedzających , że Bahus był jednym z założycieli muzeum ustanowionego dla uczczenia niejakiej Buni-Babcigramolki - ,, gwiazdy " Gotujmy.pl, która w swej łaskawości zdecydowała żeby uczcić jego wkład w organizację muzeum umieszczeniem jego portretu w galerii . Podobno ten że Bahus również gotował niestety Buni nie było dane delektować się jego potrawami - ale za to Ci którzy chcą spróbować dań wg przepisów Buni mogą po zwiedzeniu muzeum udać się do prowadzonej przy nim restauracji i spróbować onych ( oczywiście za odpowiednią opłatą ) .Mogą też uczestniczyć w codziennych hymnach pochwalnych ku czci użytkowników Gotujmy.pl którzy niezłomnie pracowali na dobrą opinię strony , która to opinia zaowocowała tak olbrzymią popularnością .
A jak ktoś bardzo chce to może spotkać osobiście Bahusa - to ten Pan siedzący pod portretem pomysłodawcy muzeum i smętnie powtarzający ,,a było mi potrzebne to całe zamieszanie ? znowu inni zgarniaja profity mojej pracy ".
No cóż -nikt z reguły nie wierzy prorokom , ale nie przejmuj się Bahusku ja tam wierzę , ze Gotujmy.pl będzie najlepszym portalem kulinarnym w sieci i to po polsku, angielsku i w innych językach .Bo systematyczna praca czyni cuda - a My staramy się z całych sił by strona była na prawdę dobra
A jak już wycieczki sobie pójdą to strzelimy sobie po z rumianku .
Czy podoba Ci się taka interpretacja twojej przepowiedni

Odp: Odp: Odp: Przepowiednia

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Pyza napisał(a):

Bahus, ja nie wiem co Ty bierzesz, ale zmień lekarza albo chociaż bierz połowę zalecanej dawki!


Ja biorę pyszny browarek....no nie da się ograniczyć dawki bo obliguje mnie wielkość butelki
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Przepowiednia

Papaja
  • Papaja

  • Posty: 522
  • Przepisy: 382
  • Artykuły: 8
albo podwójną dawkę i zmień lekarza

Odp: Odp: Przepowiednia

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Bahus, ja nie wiem co Ty bierzesz, ale zmień lekarza albo chociaż bierz połowę zalecanej dawki!

Odp: Przepowiednia

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
hihihih juz sobie wybrazilam siebie za 40 lat przy kompie
niezly widok hahahahahahaha
O Tobie Bahus dzis jeszcze nic nie napisze bo za mało wiem

zmieniono 1 raz (ostatnio 12 sie 2010 16:10 przez luna19)

Przepowiednia

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Niniejszym przepowiadam, że w roku 2050 Gotujmy.pl prowadzone przez Panią , której imię będzie zaczynało się na literę "A", zostanie ogłoszone jako najlepsze (w technice i technologii obowiązującej na ten rok) na świecie....Będzie się ukazywało i istniało w języku angielskim i polskim. Będzie posiadało "salę tradycji" gdzie na pierwszej "ścianie" będzie wisiał portret....no zgadnijcie czyj? No oczywiście, że pioniera i wielkiego aktywisty...imć Pana BAHUSA. Wycieczki wirtuane będą pytać kto to był tan Bahus?... No właśnie....Wychodząc na przeciw tym przyszłościowym pytaniom, napiszcie proszę już teraz kto to jest (Waszym zdaniem) ten BAHUS i co o nim myślicie i sądzicie. Za 40 lat wielu z nas w dyskusjach na forum Gotujmy.pl ze względów oczywistych niestety już uczestniczyć nie będzie, a zatem informacje o które proszę, dla biografów i historyków Gotujmy.pl będą bezcenne i ułatwią im opracowania, wykorzystane później (być może) do prac magisterskich i doktorskich..
Bahus

Historii nie wolno fałszować więc gdyby ktoś bardzo Bahusa nie lubił niech raczej się nie wypowiada
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odpowiedz na/ edytuj Przepowiednia