Przetwory

Obserwuj wątek

Odp: Przetwory

mocsłodkości
Zgadzam się. Wszystko zależy od tego jak całość zapasteryzowałaś. Jeśli zrobiłaś to dobrze to spokojnie przetwory wytrzymają

Wszystko ma swoją datę ważności

Odp: Przetwory

ciasteczka
robaczek napisał(a):

Jak długo przechowujecie w piwnicach lub spiżarniach przetwory? Po jakim czasie lepiej je wyrzucić? Czy takie domowe przetwory bez dodatkowej chemii mają swoją datę ważności?


Wszystko zależy od pasteryzacji i z czego są przetwory. Jeśli dobrze zapasteryzowałaś to nawet kilka lat posiedzą. Ja jeszcze niedawno znalazłam zakamuflowany dżem z truskawek. Data z naklejki 2013 Sama z ciekawości sprawdziłam czy wszystko z nim dobrze. Okazało się, że to całkiem smaczny dżem

Odp: Przetwory

biedroneczki
robaczek napisał(a):

Jak długo przechowujecie w piwnicach lub spiżarniach przetwory? Po jakim czasie lepiej je wyrzucić? Czy takie domowe przetwory bez dodatkowej chemii mają swoją datę ważności?


U nas przetwory znikają w oka mgnieniu bo jesteśmy rodziną łasuchów Nic długo w piwnicy nie może leżeć Myślę, że to zależy od tego z czego one są zrobione.

Przetwory

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jak długo przechowujecie w piwnicach lub spiżarniach przetwory? Po jakim czasie lepiej je wyrzucić? Czy takie domowe przetwory bez dodatkowej chemii mają swoją datę ważności?

Odpowiedz na/ edytuj Przetwory