Przyprawy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Przyprawy

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Ja stawiam na przyprawy pojedyncze bez dodatków. W domu mieszam sama. Też mam jedną przyprawę zmiksowaną przez producenta, którą uwielbiam Najczęściej trafia do ziemniaków Z nią ziemniaki smakują genialnie

Odp: Przyprawy

mocsłodkości
Ja najczęściej kupuję przyprawy pojedyncze i sama mieszam je w domu w dowolnych proporcjach jaki mi pasują. Staram się unikać miksów. Nie żeby były złe Jakoś raz sparzyłam się na takim miksie i unikam ich teraz jak ognia.

Odp: Przyprawy

ciasteczka
Zależy od sytuacji. Ja zwykle kupuję pojedyncze przyprawy typu słodka papryka, chilli, majeranek itd i mieszam je w domu w słoiczkach Potem dodaję do danego dania Mieszam większą ilość i potem mam na zapas ( na miesiąc czasem mniej). Mam jedną swoją ulubioną przyprawę miksowaną przez producenta i dodaję ją do wielu dań mimo, że wg opakowania jest ona do konkretnej potrawy

Przyprawy

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
W marketach i małych sklepach pełno najróżniejszych przypraw. Jakich Wy najczęściej używacie do przyprawiania dań? Wybieracie gotowe mieszanki przypraw czy może sami je przygotowujecie według własnych potrzeb i gustu?

Odpowiedz na/ edytuj Przyprawy