Przyprawy do kurczaka

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Przyprawy do kurczaka

Sardynka
  • Sardynka

  • Posty: 116
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
yacha napisał(a):

Też tak robię. Do ryzu taki sosik idealnie pasuje. Albo nawet jak piekę kurczaka w piekarniku to też robię sos z tego, co zostaje w naczyniu. Smaczny, taki z nutką curry.


Oj to ja robie sposobem mojej babci. Jak daje tą przyprawę do zlotego kurczaka to potem to z brytfanki zlewam i studzę. Potem wystarczy zlać olej a na dnie zostaje taka galareta z kurczaka i z tymi przyprawami. Na chlebek do ogórka idealne

Odp: Odp: Odp: Przyprawy do kurczaka

yacha
  • yacha

  • Posty: 6
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Też tak robię. Do ryzu taki sosik idealnie pasuje. Albo nawet jak piekę kurczaka w piekarniku to też robię sos z tego, co zostaje w naczyniu. Smaczny, taki z nutką curry.

Odp: Odp: Przyprawy do kurczaka

Sardynka
  • Sardynka

  • Posty: 116
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ooo tego jeszcze nie próbowałam. To pewnie zamiast ketchupu sprawdziłby się też sos słodkie chilli. Ostatnio koleżanka mi podpowiedziała, żę jak kawałki kurczaka obtoczy się w przyprawie tej Knorr i wrzuci na patelnie podlewając wodą to wychodzi niezły sos. Muszę przy okazji spróbować.

Odp: Przyprawy do kurczaka

yacha
  • yacha

  • Posty: 6
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Spróbuj kiedyś miód+ keczup i złoty kurczak, taka marynata. Albo dodaj tej przyprawy do ciasta naleśnikowego i panieruj kawałki piersi. Jak je usmażysz w głębokim tłuszczy to wyglądają jak z kfc, a smakują chyba nawet lepiej

Przyprawy do kurczaka

Sardynka
  • Sardynka

  • Posty: 116
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Każdy chyba piekąc kurczaka wypracował sobie własne przyprawy. Ciekawi mnie jakich wy używacie? Spotkałam się z najrózniejszymi mieszankami. Sama zawsze posypuję mieszanką ( usunięte przez moderatora) do złotego kurczaka i do tego daje majeranek i sypką cebulkę. Czasami jak mam flow to daję też miód. Moja mama natomiast miele płatki owsiane i z nimi miesza przyprawy.

Odpowiedz na/ edytuj Przyprawy do kurczaka