pszenica

Obserwuj wątek

Odp: pszenica

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
U nas na szczęście nikt nie musi rezygnować z mąki pszennej. Raz piekłam bułeczki z mąki kukurydzianej i to był mój pierwszy i ostatni raz z takimi bułeczkami. To był koszmar. Rozsypywały się. Może ja zrobiłam coś źle, ale ich się nie dało jeść. Może jeszcze kiedyś je zrobię, ale na pewno dodam do nich mąkę pszenną.

Odp: pszenica

nancy00
  • nancy00

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja na szczęście nie muszę unikać glutenu W ogóle to polecam czytanie składu przed zakupem. Ja staram się wybierać produkty, które maja jak najkrótszy skład. Teraz na rynku dodają E niemal do wszystkiego, nawet do mąki! Polecam małe, regionalne firmy, bo one stawiają na jakość. Przykładowo młyn Szadek z woj. łódzkiego - bardzo fajne produkty.

Odp: pszenica

slodkieniebo
Jest wiele przepisów na wypieki bez pszenicy. Jeśli chce całkowicie zrezygnować z glutenu, polecam przygotować chleb z mąk bezglutenowych czyli np. z mąki ryżowej, gryczanej, kukurydzianej ja ze wszystkich wypieków bez glutenu uwielbiam bezglutenowe bułeczki kukurydziane.

pszenica

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Hej, mój narzeczony nie trawi pszenicy i musi zrezygnować z dań, które mają w sobie właśnie to zboże. Czy Ktoś z Was robił kiedyś chleb bez pszenicy? Macie jakiś sprawdzony przepis? A może polecicie jakieś ciekawe dania?

Odpowiedz na/ edytuj pszenica