Rabarbar

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Rabarbar

elfka8494
  • elfka8494

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jeśli lubisz rabarbar polecam przepis: .... ( usunięte przez moderatora) może być ciekawy efekt Ja właśnie się przymierzam do jego zrobienia

Odp: Odp: Rabarbar

ciasteczka
Mój wujek robi z rabarbaru pyszną nalewką. Muszę go podpytać jak ją robi, bo jest pyszna. Ja z rabarbarem robię ciasta i babeczki. W zeszłym roku zrobiłam dżem z rabarbaru. Wyszedł całkiem niezły. Lekko kwaskowy. Idealny do ciast i deserów.

Odp: Rabarbar

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja zawsze robię ciasto z rabarbarem. Robię albo ucierane ciasto albo drożdżowe. Osobiście bardziej wolę drożdżowe, bo jest idealne nawet na śniadanie. A ucierane jakoś nie bardzo mi pasuje na śniadanie Do kawy owszem, ale na posiłek już nie.

Odp: Rabarbar

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Moja rodzina uwielbia drożdżówki z rabarbarem. Mogliby je jeść non stop. Tak samo jest z ciastami i muffinkami. Rabarbar dodaję też jak zdecydowana większość ludzi do kompotów Zimą sięgam po zapasy mrożonego rabarbaru, bo zawsze mam go sporo w zamrażarce. Co do przetworów to jeszcze nie robiłam niczego z tą rośliną. Warto byłoby poeksperymentować

Rabarbar

mocsłodkości
Ta pyszna i mega aromatyczna roślina ( swoją drogą myślałam, że to owoc, a to bardziej warzywo ) ma wiele zastosowań. Sezon na rabarbar w pełni. Wszędzie go pełno Szkoda, że nie można mieć go cały rok. Na szczęście można go mrozić co czynię co roku Co najczęściej z niego przygotowujecie? Stawiacie na napoje czy może wypieki? A może jakieś przetwory? Podzielcie się swoimi pomysłami

Odpowiedz na/ edytuj Rabarbar