Restauracja Paul w Warszawie

Obserwuj wątek

Odp: Restauracja Paul w Warszawie

Dominika2
  • Dominika2

  • Posty: 12
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jest tam całkiem przyjemnie, ale ja bardziej poleciłabym restaurację "Akademia". Przepiękna restauracja mieszcząca się dobrej lokalizacji w stolicy, zaskakuje jakością i prezentacją dań . Potrawy starannie przygotowane a jedzenie przepyszne . Na wczorajszej kolacji mogłam spróbować przepysznego łososia, był przepyszny , deser był kolejnym zaskoczeniem. Na deser zamówiłam szarlotkę, która jest idealną propozycją w menu dla każdego kto lubi desery delikatne . Pozdrawiam i polecam wszystkim

Restauracja Paul w Warszawie

Sardynka
  • Sardynka

  • Posty: 116
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Świetna, francuska restauracja w której jestem kilka razy w miesiącu, zarówno na służbowe spotkania przy kawie jak i na rodzinne wypady na obiad. Mają niedrogie, ale fajnie rozbudowane menu. Dzieciaki uwielbiają naleśniki, ktore w Paul'u mają w kilku wersjach. My z mężem zazwyczaj bieramy placek ziemniaczany z rybą, albo kaczkę. Ostatnio zachwyciły mnie też ich świeżo wyciskane soki, łaczące różne smaki. Wychodząc nigdy nie moge się powstrzymac przed kupieniem do domu kilku radzajów świeżego pieczywa, które też wypiekaja na miejscu. Czego można chcieć więcej, polecam.

Odpowiedz na/ edytuj Restauracja Paul w Warszawie