Robot kuchenny proszę o pomoc

Obserwuj wątek

Odp: Robot kuchenny proszę o pomoc

Gastosklep_pl
Generalnie produkty marki Bosch bardzo fajnie sie sprawdzają,są wysokiej jakości,ale też i odpowiednio droższe,jeżeli chcesz naprawde funkcjonalnego robota kuchennego to koszt około 2 tyś zł.

Odp: Odp: Robot kuchenny proszę o pomoc

kroliczek77
Witajcie. jestem nowym właścicielem speedcooka i jak na to co już w nim przygotowałam , to mogę polecić z czystym sumieniem. W tym czasie kiedy speedcook gotuje ja mam czas na inne zadania :-) nie tylko w kuchni.

Odp: Robot kuchenny proszę o pomoc

Boloo
  • Boloo

  • Posty: 14
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Polecam Speedcook, mało miejsca zajmuje, U mnie sprawdza sie świetnie

Odp: Odp: Robot kuchenny proszę o pomoc

panibiszkopcik
dla uzupełnienia robota możesz się doposażyć w wielofunkcyjne urządzenie varadero, możesz w nim piec ciasto, smażyć kotlety, gotować na parze,z robić frytki czy omlety a nawet gofry niestety to również podobnie jak thermomix kosztuje swoją cenę, za to komfort gotowania nie do porównania

Odp: Robot kuchenny proszę o pomoc

Nioleq
  • Nioleq

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
dziękuję za odpowiedzi. Właśnie myślałam o tym robocie Boscha.

Odp: Robot kuchenny proszę o pomoc

p.jola1
  • p.jola1

  • Posty: 215
  • Przepisy: 919
  • Artykuły: 9
Robot Boscha kosztuje ok. 950 zł, ale jest świetny i niezastąpiony w kuchni
obrazek

Odp: Robot kuchenny proszę o pomoc

jak chcesz mieć wszystko to trudno znaleźć rozsądną kwotę. Najbardziej wszechstronny jest Thermomix lub Kohersen ale ta przyjemność kosztuje kilka tysięcy. Są też polskie odpowiedniki do 2 tysięcy

Robot kuchenny proszę o pomoc

Nioleq
  • Nioleq

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Witam,
Jestem nowym użytkownikiem i zaczynam gotować w domu dopiero(to długa historia
Moje pytanie brzmi jaki robot kuchenny jest dobry chciałabym mieć wszystko w 1 urządzeniu za rozsądną kwotę. Widzę że pomagacie sobie i doradzacie i wiem że są tutaj osoby z wieloletnim stażem w kuchni w pichceniu)będę wdzięczna za pomoc

Ania

Odpowiedz na/ edytuj Robot kuchenny proszę o pomoc