Rosołek

Obserwuj wątek

Odp: Rosołek

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Czasami gotuję bez selera i smak wcale się nie zmienia. Dodaj, jak radzi Babciagramolka, po prostu innych warzyw i będzie ok

Odp: Rosołek

MysiaZuzia
Można! Ja mojemu synkowi ze względu na alergię gotyję rosołek tylko na kurczaczku, odrobinie soli, cebulce i dużej ilości marchewki. Wychodzi może mniej aromatyczny, ale za to bardzo słodki i mój malec naprawdę go uwielbia. A jeśli doda się mniejszą ilość marchewki, to powstaje świetna baza pod inne zupy: pomidorową, ogórkową, krupnik.
obrazek

Odp: Rosołek

Babciagramolka
maciekj napisał(a):

Witam chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość ugotowac rosołek bez selera i czy bez tego nie straci on swojego smaku. Prosze o pomoc i porady


Można . Przecież jak akurat nie masz i nie ma sposobu by ,,polecieć " i kupić to nie zrezygnujesz z obiadu jak masz w planach rosół . Daj po prostu wiecej innych warzyw ( podwójną porcje pietruszki ) - bedzie troszkę inny w smaku co nie znaczy że gorszy.

Rosołek

maciekj
  • maciekj

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Witam chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość ugotowac rosołek bez selera i czy bez tego nie straci on swojego smaku. Prosze o pomoc i porady

Odpowiedz na/ edytuj Rosołek