Rzodkiewka czarna w środku

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Rzodkiewka czarna w środku

ciasteczka
ciasteczka napisał(a):

Moje za to były puste w środku. Z zewnątrz piękne, a w środku dziura


I miałam jeszcze takie co były w środku jak gąbka - miękkie i chropowate.

Odp: Odp: Odp: Rzodkiewka czarna w środku

ciasteczka
Moje za to były puste w środku. Z zewnątrz piękne, a w środku dziura

Odp: Odp: Rzodkiewka czarna w środku

biedroneczki
mocsłodkości napisał(a):

biedroneczki napisał(a):

Planowałam zrobić sałatkę z dodatkiem rzodkiewek ale przy krojeniu okazało się, że część rzodkiewek jest w środku czarna. Co to może być?


Ciekawe. Ja się jeszcze z takim czymś nie spotkałam. Masz może zdjęcia takiej rzodkiewki?


Niestety nie mam. Jak jeszcze trafię na taką to zrobię zdjęcie.

Odp: Odp: Rzodkiewka czarna w środku

biedroneczki
misia5 napisał(a):

biedroneczki napisał(a):

Planowałam zrobić sałatkę z dodatkiem rzodkiewek ale przy krojeniu okazało się, że część rzodkiewek jest w środku czarna. Co to może być?


Miałam kilka razy takie rzodkiewki. Trafiły do odpadków. Wolałam nie ryzykować. 


Ja też właśnie wyrzuciłam.

Odp: Rzodkiewka czarna w środku

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
biedroneczki napisał(a):

Planowałam zrobić sałatkę z dodatkiem rzodkiewek ale przy krojeniu okazało się, że część rzodkiewek jest w środku czarna. Co to może być?


Miałam kilka razy takie rzodkiewki. Trafiły do odpadków. Wolałam nie ryzykować. 

Odp: Rzodkiewka czarna w środku

mocsłodkości
biedroneczki napisał(a):

Planowałam zrobić sałatkę z dodatkiem rzodkiewek ale przy krojeniu okazało się, że część rzodkiewek jest w środku czarna. Co to może być?


Ciekawe. Ja się jeszcze z takim czymś nie spotkałam. Masz może zdjęcia takiej rzodkiewki?

Rzodkiewka czarna w środku

biedroneczki
Planowałam zrobić sałatkę z dodatkiem rzodkiewek ale przy krojeniu okazało się, że część rzodkiewek jest w środku czarna. Co to może być?

Odpowiedz na/ edytuj Rzodkiewka czarna w środku