Sałatki na imieniny

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Sałatki na imieniny

mocsłodkości
mocsłodkości napisał(a):

robaczek napisał(a):

Szukam ciekawych przepisów na sałatki imieniny. Możecie polecić mi jakieś fajne przepisy, która zaskoczą i zachwycą gości? Będę wdzięczna.


Pyszna jest też sałatka typu gyros.


Jest też sałatka, która na samej górze ma równiutko ułożone pieczarki. Nie mogę sobie przypomnieć nazwy, ale wygląda zjawiskowo

Odp: Sałatki na imieniny

mocsłodkości
robaczek napisał(a):

Szukam ciekawych przepisów na sałatki imieniny. Możecie polecić mi jakieś fajne przepisy, która zaskoczą i zachwycą gości? Będę wdzięczna.


Pyszna jest też sałatka typu gyros.

Odp: Sałatki na imieniny

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
robaczek napisał(a):

Szukam ciekawych przepisów na sałatki imieniny. Możecie polecić mi jakieś fajne przepisy, która zaskoczą i zachwycą gości? Będę wdzięczna.


A sałatka makaronowa? Też można ją podawać w wielu kombinacjach smakowych  

Odp: Sałatki na imieniny

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Potwierdzam. Sałatki warstwowe są genialne Nawet jak pomylisz warstwy nikt nie zauważy

Odp: Sałatki na imieniny

ciasteczka
A może warstwowe sałatki? Można zrobić je w wielu wersjach i za każdym razem bardzo szybko znikają

Odp: Sałatki na imieniny

biedroneczki
robaczek napisał(a):

Szukam ciekawych przepisów na sałatki imieniny. Możecie polecić mi jakieś fajne przepisy, która zaskoczą i zachwycą gości? Będę wdzięczna.


A może ryba po grecku? Co prawda nie wiem czy to można zaliczyć do sałatek, ale u nas znika bardzo szybko

Sałatki na imieniny

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Szukam ciekawych przepisów na sałatki imieniny. Możecie polecić mi jakieś fajne przepisy, która zaskoczą i zachwycą gości? Będę wdzięczna.

Odpowiedz na/ edytuj Sałatki na imieniny